Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet megtudni, milyen...

Honnan lehet megtudni, milyen méretű boxer kell egy srácnak, ha ő maga nem tudja, a már meglévőkből ki van vágva a címke, és nem vele együtt szeretném megvenni (szóval még a boltos se tud ránézésre saccolni)?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 23:18
 1/4 czibles válasza:
100%

megnézed a pólóját. többnyire méretarányosak a ruhák.

(legalábbis nállam)

de ha jól emlékszem a boxerek (legalábbis amik nekem vannak) papírján van egy táblázat. és az alapján kitudod találni, hogy melyik kell. talán derék bőség meg magasság van.

2010. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leméred a pasid derekát egy szabó-centiméterrel és ezzel a segédeszközzel elmész a boltba, kibontod a kinézett alsógatyót a zacskójából és annak is leméred a derekát (kényelmesen elférjen a pasi benne, ne szorítsa és ne is legyen bő)...


Szerintem elég intim dolog egy pasinak alsógatyót venni, ezt nem neked kellene megtenned!!! Majd a pasi megveszi magának! Te vegyél neki valami más ajándékot...

2010. márc. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

nem vadidegennek veszem, hanem a barátomnak, szóval nem értem mi a baj azzal, hogy intim dolog... :D

2010. márc. 11. 16:27
 4/4 anonim válasza:
szerintem az előző arra gondolt h nem láttad még a pasid pöcörőjét :D
2012. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!