Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy fekete (S....

Nicefly kérdése:

Szerintetek egy fekete (S. Oliver) kabát illik egy barna (Mustang) csizmához? A két szín illik mert nekem fura. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
igen illik, de minek kellett kiírni a márkát?
2012. júl. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illik, de a márkát én sem értem miért írtad ki. Teljesen mindegy hogy Mustang vagy épp más.
2012. júl. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert még mindig van (és mindig is lesz) olyan réteg, akiknek nagyon nem mindegy, hogy a kabát az egy névetlen 8-10 eFt-os vagy egy 50-60 eFt-os márkás...

Szerintem semmi értelme, az utcán a szembejövő úgysem azt nézi, hogy milyen márkás kabát van rajtad, hanem, max. hogy jól néz-e ki. Az meg szerintem márkafüggetlen...

2012. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát még ha szembe jön velem, de egy noname oldalon?


abban az estben, ha az S.Oliver csak egy fajta fekete kabátot és a Mustang csak egy fajta barna csizmát(nyáron?!)forgalmazna, még megérteném :D Mert akkor olyan lenne,hogy azt mondom,hogy akkor rögtön ez a kettő ugrik be, de így? dicsekedni csúnya dolog :(és nem írom ki,hogy hány darab LV táskám van.

2012. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jolvan mar irigy kutyak. Gyujtsetek ra a penzt ha boki a csorotok, hogy mas markas ruhakban maszkal.
2014. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!