Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Hugo Boss is van olyan...

A Hugo Boss is van olyan híres és népszerű luxusmárka, mint pl. az Armani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
midketto hires es nepszeru
2012. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen a hugo boss is az. de szerintem azért egy kicsit olcsóbb hugo. de még az is drága!
2012. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Az Armani sokkal nagyobb márka! Magyarországon a Hugo Boss is az, de az Armani sokkal nagyobb márka.
2012. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 csokissüti002976 ***** válasza:
57%
Nem annyira válasz, de a Hugo Bossról az jut eszembe, hogy Anya kapott egy Hugo Boss parfümöt, de nem tetszett neki, így Apa azzal jár Húsvétkor locsolni... xD
2012. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
szerintem az Armani luxuskategória, a Hugo Boss inkább majdnem a hétköznapiba tartozik
2012. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy Magyarországon miért van mindenki elájulva az Armani névtől. Nem azt mondom, hogy rossz márka, de nem a legjobb. Van 2 felsőm és 2 napszemüvegem Armanitól nem rosszak, de ennek ellenére azt mondom, hogy vannak sokkal jobb márkák ugyanilyen, vagy olcsóbb áron. Talán azért tartják errefelé luxusmárkának, mert van akár 200 eurós pólója is? De van neki 40 eurós pólója is, ami "csak" egy drágább Adidas felső ára. Már ez sem tetszik benne, hogy egy póló kategórián belül mi indokolja az 5-szörös árkülönbséget. Kicsit lehúzásnak tűnik. Attól függ honnan indulok ki: az LG-nek is van 25000Ft-os házimozija és van 15.000.000 Ft-os h.mozija. Van 10.000Ft-os mikrója és van 200.000Ft-os mikrója.Akkor most olcsó vagy drága márka?

Amúgy szerintem sokan nem tudják, hogy ezek a márkák nem adnak ugye el akkora mennyiségben dolgokat, hogy érdemes legyen gyárat fenntartani.(mint Adidas, Nike...) És a "luxusmárkák", szinte majdnemhogy az összes ugyanott készülnek.

Órák: a luxusmárkák 90%-a Fossil-lal gyártat, megveszel egy Armani órát 90.000Ft-ért, akkor vettél egy Fossil órát 4-szeres áron.

Parfüm: sok luxusmárka gyártója a L'Oréal: Hugo Boss, Armani, Diesel, Ralph Lauren stb...

Szemüveg: kb. az összes luxuxmárka gyártója valójában a Safilo.

Ruha: aki ügyes megfejti :) , de kb a többségük ezek is egyhelyen készülnek.


Ezzel nem leszólom a luxusmárkákat, nekem is vannak termékeim tőlük, de olyan nagyon sok minőségi különbség nem lehet, ha mindegyik cég kb. ugyanazzal a céggel gyártat.

2012. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az Armani luxuskategória, a Hugo Boss inkább majdnem a hétköznapiba tartozik


Azigen... Szerintem nézz be a Peek & Cloppenburgba vagy a Fashion streeti márka boltba és utána mond ezt.

15.000(és innen kezdődnek) egy printed T-Shirt ez hétköznapi:D?

100.000 egy zakó ja, végül is ez is hétköznapi.


Hugo Boss is luxus brand ,igaz egy fokkal olcsóbb az Armaninál ahogy pl. az olcsóbb mondjuk a Dolcénál...


Itthon még a Tommy Hilfiger se mondható hétköznapinak pedig külföldön az tök hétköznapi ,de szerintem 7-12 ezret polóért vagy 20-30 ezret pulóverrért itthon nem sokan fizetnek ki.Épp ezért itthon kb az számít prémium márkának.

2012. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
80%
Hugo Boss hètköznapi :DD ez tetszett
2012. aug. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
A Hugo Boss nagyon nem hétköznapi márka. Ellenben a fent felsoroltakkal, a Hugo Boss még mindig a Stuttgarthoz közeli Metzingenben gyárt. Ott szoktam vásárolni, kicsivel olcsóbb, mint bent a városban az üzletben. Nagyon szeretem a Hugo Bosst, kényelmes, nagyon jó az anyaga és a szabása. A cipőik is nagyon jók. A német precizitás sugárzik belőle. :) Armanitól van egy napszemüvegem, mást eddig nem vettem még tőle, de a szemüveg nagyon jó. Szerintem minden márkában vannak jó és kevésbé jó darabok. Armaninál is vannak pólók, amiknek az anyaguk katasztrofális. Én a pamutot preferálom mindenből. Nekem személy szerint a kedvenc márkáim: Hugo Boss, Chanel, Gucci, Adidas, YSL és LV. Megéri megvenni a drágább ruhadarabokat, mert jóval tovább bírják az iramot és ha kiszámolod, akkor olcsóbban kijössz, ha egyszer adsz több pénzt, mintha többször kevesebbet.
2012. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 laci911 ***** válasza:
22%
Szerintem az Armani az már tucat szinte mindenkinek van valamilyen vagy hamis vagy eredeti de használt kb az embereknek 90%hasznßltan veszi....pl van olyan Armani póló ami olyan mint egy FFD ugyan az a szabás...anyaga is ugyan az csak rá van rakva 10X10 esbe az azhogy Aj az Armani az G Armaninál kezdődik a többi csak egy hirdető tâbla mind 1 ,hogy 39? vetted vagy 150? ért csak a sablon változik az anyag csak nagyon néha a H bossal is ez a helyzet az ilyen olcsó basik je az csak amolyan hirdető tablakçt adjak el....az emberek nem is tudják, hogy cégek azért csinálják az ilyen olcsóbb basik cuccokat ,hogy a kisember mikor hazaviszi a napi bereből nehezen megvett polot akkor el dicsekedjen vele és ezzel porfitot szerezzel a cégnek lehet ,hogy nemsokat egy emberen de ha sokan ezt veszik akkor nem kell annyit költeni egy multinak a rekrámra mert megteszi más es meg fizet is érte....ugye milyen arányos....
2012. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!