Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Pull&Bear mióta lett ilyen...

A Pull&Bear mióta lett ilyen nagy márka?

Figyelt kérdés
Most 2011-2012 előtt még semmit nem hallottam róla , azt se tudtam létezik ilyen, lehet én vagyok a hülye , de mióta lett ekkora divat és miért?

2012. júl. 16. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is csak a gyakorikérdésekről ismerem.

Előtte semmit nem hallottam róla, nem is voltam még egy üzletben sem ...

De most tervezem, ha megyek Budapestre, bemegyek egy üzletbe! :D

2012. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem nagy márka, csak divat. Igazából a páwák járnak főleg oda fiúk közül
2012. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és az a baj h drága..most h minden le van értékelve még így is egy póló 3000-3490!
2012. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ehhez képest mostanában körülöttem mindenki úgy beszél , mintha minden nap ott vásárolnának , pedig vidéki vagyok , úgyhogy nem nagyon hinném.
2012. júl. 17. 11:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Én eléggé márkamániás vagyok, de főleg a nagyobb már évek óta bevett márkákat kedvelem. Sokat plázázok, és láttam már ezt a pullos maci márkát, hát nem nagyon kapott el az inger hogy benézzek. Valami nagyon divat akármicsoda, dde szerintem még nincs annyira berobbanva a köztudatba, hogy lehessen menőzni vele. Egyébként azt is érdemes figyelembe venni,hogy voltak olyan idők, amikor a Levis meg az Adidas is kezdő volt, aztán hova jutott! De szóval látni a plázákban sok új még azelőtt nem hallott márkát, persze rossz vacaknak egyik sem nevezhető, de a divatbohóc felhozatal az sosem tetszett.
2012. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Melyik márkák a kedvenceid?
2012. júl. 17. 18:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Cipőben : Lloyd, Puma. Farmerban : Levis, Gas, Mustang

Ingben: Saxoo. Sportcuccokban: Adidas, Nike, Puma.

Általában a sportos stílust szeretem, meg a testhezálló férfias cuccokat jó sötét színben.

2012. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A páwák körében népszerű, ha van stílusod ne oda járj, mert rövid időn belül mindenkinek olyan lesz. Legyél egyedi!
2012. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Páwákat amúgy is utálom , rossz beképzelt gyökér az összes , a márka szóról meg fogalmuk sincs. Pont a P&B-re verik a faszukat , ezt tudtam is , csak hogy a lányok is miért lettek nagy Pull&Bear rajongók...
2012. júl. 19. 19:55
 10/14 anonim ***** válasza:
én 1790-re leértékelt toppot vettem ott és imádom,egyébként már pár éve jelen van,én speciel szeretem is,mert sok jó cucc van ott és sokszor ki lehet fogni azért elég jó áron:)
2012. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!