Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olyan stílusú...

Hol lehet olyan stílusú ruhákat, öltönyöket, cipőket beszerezni, mint a Gossip Girlben hordanak?

Figyelt kérdés
Gondolok olyan ruhákra is, mint Chuck-é vagy Nate-é, de olyanok is érdekelnek, mint amilyen Dan vagy Ruphus hord.
2012. júl. 19. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg linkelnél be róluk képeket!? :)
2012. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] - az a mamusz nem kell, amit ezen a képen hord.:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 19. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Imádom Chuck Bass stílusát :D

[link]

Szerintem Zarában lenne érdemes körülnézni,bár én nem járok a férfi osztályra de gondolom ott is vannak elegánsabb cuccok,mint a női részen.Bár nem hiszem hogy ez olcsó mulatság lenne,de sok sikert.:)

2012. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csodálkozom hogy egy fiú Gossip Girls-t néz. :D Amúgy nagyon jó a stílusod ha rájuk akarsz hasonlítani. Hát én is Zarát tudnám ajánlani, esetleg H&M-et...
2012. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem nézem a Gossip Girlt, hanem csak úgy... látom.:D


Először belenéztem egy részbe, hogy tudjam szidni, de aztán Leighton Meester megtetszett. Ő az egyetlen aki miatt perpill megnézek 1-1 részt.


A válaszokat köszönöm!

2012. júl. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!