Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Szolnokon csőnadrágo...

Hol lehet Szolnokon csőnadrágot venni?

Figyelt kérdés
Ha valaki ismeri a szolnoki boltokat segíthetne:)
2009. júl. 14. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok szolnoki de szerintem akármelyk üzletbe bemész valószínűleg találni fogsz.Vagy akár a plázát is végigjárhatod, tuti hogy találsz.Sőőőőt szerintem kínaiba is találnál egy-két darabot.De ha végképp nincs sehol, elviheted a nadrágod varrónőhöz is,és ő olyan testresimulónak megcsinálja amilyennek csak szeretnéd:)
2009. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát,amikor a múltkor végigjártam a plázát sehol sem találtam,két kínaiba is bementem ott sem volt.egyébként a kérdésemben konkrét boltokra gondoltam,de azért köszi.
2009. júl. 15. 00:42
 3/11 anonim ***** válasza:

vedd meg ami tetszik, még ha trapéz is, és szűkítsd be a szárát, én úgy szoktam, régen én is a szárakat néztem..most

már nem érdekel, úgyis belehet szűkíteni:)

2009. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

tudom,hogy be lehet,de az azért mégsem az igazi...

meg amennyiért itt nálunk szűkítenék,az ugyanannyi mint egy nadrág ára..

2009. júl. 16. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy milyen boltok vannak Szolnokon, de plázákban gondolom van C&A, Bershka, Pimkie, H&M, New Yorker, vagy ilyesmi... Nyilván ezek nem a legolcsóbbak, C&A-ban kifoghatsz olcsó cuccokat (szerencsére én viszonylag kicsi vagyok, így a gyerekosztályon találok tök jó dolgokat :D főleg ha még le is árazzák 2-3000 forintra...), de pl. New Yorkerben esélytelen 7 ezer alatt találni, Bershkában se nagyon láttam még...
2009. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

éppen ezaz hogy semmi ilyen nincs a plázába:S

ha lenne akkor már nyílván találtam volna valamit.

bár fogalmam sincs,hogy a város másik végében milyen boltok vannak,mivel én mgam sem vagyok szolnoki csak az van a legközelebb,de azért köszönöm.

2009. júl. 16. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
jah hát igen nekem könnyű mert anyu varrónő:)
2009. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
aha..
2009. júl. 17. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:

hali/!

Én Szolnokon a pelikánba vagy is a (Takkoba ) vettem csőnacit.

De ott ha szét nézel az üzletekbe vannak !!!

én asszem pénteken voltam és le vannak árazva..

2009. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy szóltál.örök hálám:)
2009. aug. 10. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!