Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen boltban találok KECSKEM...

Milyen boltban találok KECSKEMÉTEN csőnadrágot, farmert? (többi lent)

Figyelt kérdés

A nagynénim elvisz vásárolni. Mivel nehezen tud járni azt gondoltam, hogy már úgy akarok menni, hogy tudom melyik boltból kérek cuccokat... Azt nem tudom mennyit akar rá költeni, de valami olcsó, de jó minőségű farmer és csőnacit szeretnék.

Köszi a válaszokat!



2012. júl. 23. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
pump skin tattooban és new yorkerben érdemes nézelődnöd, de a normálisabb kecskemétiek pesten vásárolnak, kecskeméten inkább csak a helyi és környékbeli prolik.
2012. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, meg akik nem olyan sznobarcok, mint az első "válaszoló"... Én most Pesten lakom, de Kecskeméten több jó cuccot vettem már. Bár én inkább eldugott butikokban vásárolok szétszórva a városban. Mivel ti nem akartok sokat sétálni, akkor legegyszerűbb a Malom lenne, ott több helyre is be tudtok nézni kis sétával.
2012. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen prolik?? Úr Isten....
2012. júl. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. júl. 24. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!