Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Kecskeméten csőnadrá...

Hol lehet Kecskeméten csőnadrágot venni?

Figyelt kérdés
pl a malomba lehet? kicsibe láttam csak ilyen 8-9 évesekre valót..||és oylan 5000 ft alatt?
2009. aug. 29. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A Jeans Club-ban láttam párat, szerintem kb. 5000.- körül vannak. Talán a Tacco-ban is van olcsóbban.
2009. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De én tudok egy sokkal egyszerűbb, olcsóbb, praktikusabb dolgot.. Biztos van olyan nadrágod amit azért nem hordasz már nagyon rég óta mert mondjuk trapéz szárú.. Na megfogod szépen.. kifordítva felveszed dombostűkkel össze fogod ott amilyen szűkre szeretnéd.. És 1cmvel kijjebb pedig össze varrod! de azt már úgy hogy levetted..:D Utána kiveszed a gombostűket és felpróbálod.. Ha nem csináltad túl szűkre akkor vissza fordíthatod és már ott is van teljesen ingyen az új csőnacid! :D
2009. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja azt kifelejtettem, hogy ha jó a méret akkor kb fél cmvel a varrástól kijjebb levágod ami megmaradt anyag így nem idegesít..

Ennyi. :D

2009. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

baszzus ilyen kérdéseket.'

én pl a kínaiban vettem eggyet 3500 ért de pl turiban is vettem egyet ami farmerr volt azt pl 800 ért :Dde ha finnyás vagy akkor menj kínaiba

2009. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

mi baszzus ilyen kérdéseket nemtudom h hol lehet _Kecskeméten mivel nem kecskeméti vagyok-.-chh-.-"

amugy kösz

2009. aug. 30. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
nézz be a tally weijl-be! ugy tudom ott is van... ha szerencség van találhatsz ott csőszárú farit 5 ezer alatt. Én már kétszer is vettem ott 4ezer valamennyiért csőszárú nadrágot, divatosak jó minőségüek és a legtöbb nadrág csőszárú:) amugy találhatsz ott csőszárút 6 ezer valamennyiért is de én annyit sokat találok...
2009. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. szept. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!