Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok milyen benyomásotok...

Lányok milyen benyomásotok van arról a férfiról akin ilyen póló van?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen vagy ehhez hasonló Hugo Boss poló, nincsenek előítéletek azzal akin láttok ilyet,hogy na ez biztos nagy képűsködik ,azt hiszi ettől több lesz,jobb lesz. Netán felse tűnik mi van rajta ? Kiváncsi vagyok van-e negatív töltete, vagy épp ellenkezőleg azt gondoljátok,hogy ad magára.Kort írjatok

20F



2012. júl. 23. 23:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolnék, hogy biztos jól megy a csávónak, mert drága egy ilyen póló.

25/N

2012. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Nos, a márkás ruháknál, minél drágább, annál kevésbé szembetűnő a márkajelzés.

Ezeket a bazi nagy feliratos cuccokat azok hordják, akik többnek akarnak látszani, mint amik.

Én nem szeretnék élő reklámtábla lenni :)

2012. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Énse szeretem a gicses,nagyon mintás pólokat,de szerintem jobban néz ki mint egy egyszínű V nyakú póló.Enyémen azért szolidabban van ennél egy kicsit.De kb összes ebbe a kategóriába eső márkának a pólóin hasonlóan van ráírva a brand neve.(hacsak nem egyszínű a póló)

De azért szerintem ez nem olyan mint mondjuk más olcsóbb márkának egy nagy bumszli feliratos pólója,mert nem tucat.

2012. júl. 24. 00:26
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az jut eszembe,hogy "divatmajomkodik."

Az aki ennyire kirívóan hordja a márkás cuccait az másokat könnyen lenéz mert neme egyszerűséggel sznob az illető.

Nem sok jót gondolok róluk-- De ettől függetlenül tévedhetek,és lehet egy rendes fazon az illető..

Én pontosan emiatt nem a külső alapján ítélkezem hanem a személyes ismerkedés alapján.

2012. júl. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitok.

Szerintem a divat majomkodás inkább azokra jellemző akik ilyen bohocul öltözködnek , ormótlan cipő ,aktuális kollekciós szanaszét szaggatott vagy épp ilyen buggyos farmer, mélyen kivágott póló ,gagyi de feltűnő óra stb...én inkább erre mondanám.

Ezt,hogy valaki felvesz egy jobb polót ,normális farmerrel,cipővel ez szerintem inkább ez igényes.De ez csak az én szubjektív véleményem.És persze mást is elfogadok.


Várok még válaszokat!

2012. júl. 24. 00:42
 6/21 A kérdező kommentje:

Abban igazat adok ,hogy egy kis "sznobság" lehet van bennem,(de én nem így mondanám)csak szeretem a jobb minőségű dolgokat ,ha valami drágább megtetszik félre teszek rá.De ettől még nem nézem le azt akin nincsenek 10ezres ruhák, lányokon-nőkön meg pont nem érdekel milyen márkájú a ruhája, de legyen igényes jól álljon rajta.

De nem szoktam ezzel felvágni,hogy nekem ez vagy az van. Olyan is volt,hogy kérdezte

ismerős egy ruhámról hol vettem,mennyi volt ,és inkább kevesebbet is mondtam.

2012. júl. 24. 00:49
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem vannak előítéleteim ezekkel. Ha valaki ilyet hord, akkor nekem az az első benyomásom h mindenkivel tudatni akarja, hogy ő miylen gazdag. Persze lehet hogy ez nem igaz, de nekem ez a benyomásom róla. Ha egy olyan pólót/inget/pulcsit bármit vesz fel amin max a logo van (szóval nincs 10 cm-es betükkel kiirva a márka jele) az szerintem sokkal jobb. Abból azt gondolom, hogy ad magára és nem nagyképű.
2012. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Ízléssel rendelkező, valóban jómódú ember ilyent nem vesz fel. Az hord ilyent, aki nagy nehezen összegyűjti rá a pénzt, aztán meg villogni akar. Szerintem inkább szánalmas.

Ez ilyen újgazdag, vagy gazdagnak látszani akaró mainstream vonal.

2012. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De az nem snassz ha valakin egy tök egyszínű póló van?
2012. júl. 24. 01:18
 10/21 A kérdező kommentje:
Kort ne felejtsetek el írni légyszives.
2012. júl. 24. 01:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!