Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen rocker lányról?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja hogy attól, hogy egy lány rocker, még öltözködhet nőiesen. De tőlem az messze áll, én nem női fazonú, hanem inkább unisex bandás pólókat hordok, fiúnadrágokat, fiú fürdőnadrágot, bakancsot, vagy tornacsukát szoktam hordani, és mostanában tervezem, hogy veszek egy szimat szatyort...

2012. júl. 23. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. (szubjektív vélemény)
2012. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Elég kevés férfi találja ezt vonzónak, még a rockerek is jobban vonzódnak a lányos lányokhoz (sőt, néhány elég extrém példát is tudok XD).

Hát ha te így érzed jól magad, az a te dolgod, de ne csodálkozz, ha egyedül maradsz, és sokan ezt taszítónak tartják, úgyhogy népszerű sem leszel vele, ha esetleg ilyen szempontok is érdekelnének valaha.

Meg majd egyszer "kinövöd" nagy eséllyel, addig meg ez van.

2012. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi, csak kíváncsi voltam, de többségében nem érdekel mások véleménye, haverjaim, barátaim vannak, és nekem ennyi éppen elég ...
2012. júl. 23. 16:59
 4/15 anonim válasza:
100%
bocsánat, de nekem az ilyenekről dagadt, magukkal nemtörődő lányok jutnak eszembe
2012. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel a mások véleménye, miért tetted fel a kérdést?
2012. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2012. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Sokan nem tartják nőiesnek, inkább csitris kamaszosnak..nekem is volt ilyen időszakom, mikor nagyobb pólók, pasisabb nadrágok voltak a szekrényemben.

Örülök, hogy kinőttem, mert kicsit tramplis volt.

Én is bakancsot és tornacipőt hordok, de van mellé magassarkú szegecses csizmám illetve szandálom.

Számomra nem undorító, de ha nem növi ki időben az emberlánya, akkor bizony a pasizást is megnehezíti a dolog.



Kb 14-17 éves lehetsz szerintem, akkor szokás ebben a korszakban lenni. Hidd el, szerintem változni fog, nálam is megváltozott.

Miért jársz férfias ruhákba? Én nagyon nem fogadtam el magam, nem voltam kövér, de azért picit husis voltam és semmi önbizalmam nem volt.

Aztán kezdtem normálisodni és nőiesebb lenni. Vettem fekete szoknyákat vagy kicsit passzosabb felsőket és mára helyén van az önbizalmam.


Ha szeretnél beszélgetni erről, akkor írj privit..lehet tudok neked segíteni, ha ugyanúgy vagy mint én voltam:)

2012. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Kinövöd, mint mindenki más.Rá fogsz jönni hogy nőies ruhákban szebb vagy, másoknak is jobban tetszel, jobban érzed magad. Persze még gondolom fiatal vagy, szóval ez még odébb lesz. Addig meg sajnos célpont leszel, mert az ilyen lányokat szokták cikizni a többi lányok, a fiúk meg elutasítják, nem érdeklődnek. De ezt te választottad.
2012. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
legalább ne írd, hogy nem érdekel mások véleménye, pedig pont ezért tetted fel a kérdést! utálom ezt az ál-nemtörődömséget. ezek a ruhák is pont ilyen embereket takarnak. azt mondják, nem érdekli őket a tömeg, de közben pont ők mutogatják magukat, hogy ők milyen zenét szeretnek, mert nekik ezt hirdetni kell ám...én is szeretem a bandákat, am még ha nem is mutatom, hogy ezt más is lássa ááám :P na mind1 igazából az öltözködés része nem érdekel, úgy öltözöl, ahogy akarsz, csak ne legyen koszos, szakadt, akkor jó.
2012. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok kövér, az önbizalmam rendben van. Azt, hogy nem érdekelnek a vélemények úgy értettem, hogy nem egy ember szólt már meg a ruháim miatt, de az ő kedvükért nem veszek fel olyan ruhákat, amik nem tetszenek. Szóval változtatni nem tudnak rajtam, magamnak kell változnom, csak kíváncsi voltam a véleményekre...
2012. júl. 23. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!