Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre szeretnék venni egy...

Esküvőre szeretnék venni egy elegáns öltözetet, ti mit vennétek?

Figyelt kérdés

Hamarosan esküvőre fogok menni, de igazából még nincs ruhám amit felvehetnék úgy igazán. Tudnátok mondani valami jó ruhakollekciót? És hogy hol vegyem azt meg Miskolcon?

Én valami ilyesmiben gondolkodok: fekete nadrág - egyszínű ing. Nem tudom hogy ez mennyire jó, mert semmi érzékem a divathoz. :D

Előre is kösz mindent! ;)


18/F



2012. júl. 24. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ezen mit nem tudsz? Elmész veszel egy sötét nadrágot, meg egy világos inget és kész. Minden bevásárló központban vagy plázában lehet férfi ruhákat kapni. Amit éppen lehet ilyen helyeken venni az divatos is. Ennyi.
2012. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emily95 ***** válasza:

Oké akkor szerintem egy fekete farmer nagyon dögös. És elegáns mondjuk:


[link]


A cipő lehet lakk cipő de lehet fekete sport is de ne túl kirívó.


Az ing szerintem lehet merészebb :

[link]


természetesen meg legyen a V alak.


Zselézett frizura : [link]


És te leszel a legszexibb srác :) ha van kérdés írj privit :)

2012. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az esküvőkön már nem elvárás, hogy valaki fekete nadrágban és egy fehér vagy világos színű ingben, nyakkendővel jelenjen meg.

Mivel nyár van, és a divat is lehetővé teszi, bátran vegyél magadnak világos nadrágot, mondjuk, világos szürke, drapp vagy bézs színűt, és ott ahol a nadrágot megveszed próbálj hozzá szintén világos színű inget.

Esküvőszervezőként pedig azt javasolnám, hogy ha közeli barát vagy rokonként vagy meghívva az esküvőre, nyugodtan kérdezd meg, hogy a vőlegény és tanúja, milyen öltözetben megy, és akár hozzájuk is igazodni.

Ami még fontos, hogy nem kötelező ma már az élvasalt szövet nadrág sem, vannak olyan férfi nadrágok, amik nem farmer anyagból, nem is szövetből készülnek, divatosak és fiatalosak, mégis felvehetők esküvőre.

Sajnos, Miskolcon nem vagyok ismerős, de Emily95 jól mondta. menj be egy férfi ruhaüzletbe.

2012. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyitoknak a segítséget! :)
2012. júl. 25. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!