Ez divatos lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok fiúk, lányok! Mi a véleményetek egyes fesztiválok belépőiről, tudjátok amit így a kezetekre raknak rá, némelyik ilyen papírsz@r némelyik rendes textil az lehet divatos vagy jól mutat?

Szoktatok ilyesmivel foglalkozni? Csak azért kérdezem, mert láttam már pár srácot, hogy az adott fesztivál lecsengése után is még hordják. Valaki többet is hord.

Szerintetek ez lehet trendi, divatos?



2012. júl. 24. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Legalábbis én leszedném.
2012. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a 20 év alattiak szokása, nekik még jól is áll, bár nekem nem igazán tetszett soha. Láttam például az idén, hogy valaki a tavalyi Balaton Soundos és Hegyalja Fesztiválos karkötőt hordja, hát nem jött be.
2012. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ kinek, de persze lehet divatos és állhat jól.:D
2012. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mert egy idő után több baktérium lesz a karszalagokon mint az utcán!
2012. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem divat miatt hordják szerintem:) jó úgy elmenni egy fesztiválra, ahol már "törzsvendég" vagy, hogy az előző évek karszalagjai is rajtad vannak :)

a papírsz@r-ok egyébként napijegyek szoktak lenni, a normális textil meg az egész fesztiválra lévő jegy, az utóbbit szokták a kezükön tartani :)

2012. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!