Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon tudok valahol...

Magyarországon tudok valahol venni TEAM JACOB feliratú pólót?

Figyelt kérdés
Vagy Twilight-os termékeket? Légyszi segítsetek! Amerikában tudom h lehet de neten rendelni...hát nemtudom mennyire megbízható!
2009. júl. 16. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2009. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok... és a netes rendelés megbízható?
2009. júl. 16. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
menj el. vannak mindenfelé ilyen boltok ahol lehet akármilyen pólót csináltatni. csak viszel egy pólót és mondod hogy mit nyomjanak rá. bár igazából nem is muszáj pólót vinni, de ált ott nem olyan jó minőségűek szoktak lenni.
2009. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezis egy lehetőség
2009. júl. 17. 08:03
 5/5 anonim válasza:
én még nem találkoztam vele de én is nagyon szeretnék egyet! Az a baj a netes rendelésekkel, hogy majdnem egy hónap mire megjön a póló :/... én 1 hét múlva megyek moziba és sehol sem találtam még pólót:( Akinek van pólója és eladná vagy tudja hol lehet venni az írjon! Nem baj ha nem team jacob-os lehet akármilyen csak twilight-os legyen! előre is köszi:D
2010. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!