Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt már, hogy kinéztek egy...

Volt már, hogy kinéztek egy kicsit drágább ruhaboltból vagy más boltból az eladók?

Figyelt kérdés

Én csak azon gondolkozom, hogy nekik miért nem mindegy, hogy kitől kapja a pénzt ?

1.) Volt már, hogy barátnőkkel bementünk a Douglasba, az eladók ott lebzseltek körülöttünk. Folyton megkérdezték, hogy " szeretnétek valamit, lányok ?" Lehetett rajtuk látni, hogy lenéztek.


2.)Édesanyámmal meg a következő történt. Egy csinos blúzt akart nézni magának, mert esküvőre voltunk hivatalosak.

Elkérte az eladótól az egyik blúzt, mire a hölgyemény nagy arccal azt mondta, hogy " De ez 15.000 ft". Édesanya pedig rápirított, hogy senki nem kérdezte. Nem ??


3.)Cipőt mentünk vásárolni anyukámmal, és úgy volt, hogy beugrunk a piacra kis kukoricáért. És, hogy tuti ne szakadjon le, azt a nejlon-színes-csíkos " Szíj Melinda szatyrot" vittük magunkkal. Közben nézegettük a cipőket, az eladók meg távolról méregettek...

Nem vagyunk topisak, igaz, hogy nem a leggazdagabbak, átlagkeresettel rendelkező emberek. Na de azért ez....



Veletek volt már ilyen ?


2012. júl. 28. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én az ilyent nem értettem,és sosem fogom meg érteni.Szerintem,sőt biztos vagyok benne hogy külföldön valamivel kerincesebbek a világ márka üzletekben a kiszolgálók.Én pl be sem megyek egy olyan üzletbe,ahol a közelmultban parasztok,vagy nagy arcuak voltak velem a kiszolgálók..
2012. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát sógornőmmel volt ez,hogy vett egy tipikus butikban 3 farmernadrágot. Az egyiknek másnapra szétment a czipzárja tehát visszavitte blokkal mindennel együtt. Eladó flegmán kérdezte hogy mégis mit képzel magáról hogy visszaviszi a farmert,mit gondol hogy ők majd minden hibáért kicserélik neki a nadrágokat? Nem cserélték ki neki. Utána pár hétre rá a másik farmerja is tönkrement de már nem vitte vissza,mert nem érte meg a dolog,nagyon sajnáltam őt,próbált fogyasztóvédelemhez is fordulni,de túl nagy macera lett volna egy farmerét,inkább vett egy czipzárt és saját költségén megcsináltatta varrónővel..

Nekem még nem szóltak be igaz,de még tinédzser koromba,jópárszor volt hogy nem is köszönt az eladó,mert mit keresek ilyen drága üzletben..

Egyszer volt csak hasolnó velem mint sógornőmmel,vettem egy 15 ezer ft-os cipőt,és a sarka 1 hét alatt kicsorbult. Visszavittem blokkal együtt, igazi flancos bolt volt,aztán a fiatal fruska eladó szemrehányóan hozzámvágta hogy mi történt a cipővel? Mondom semmi menés közben elcsorbult a sarokrész ennyi. Elkezdi biztos elestem benne,nem tudok benne menni,mi az hogy ilyen cipőben elesek? Mondom nem estem el benne,nem hitte el majd nagy flegmán közölte talán felküldi nekem pestre bevizsgáltatni,de nem ígéri hogy megcsinálják mondom jó,kihűltem állok ott..azóta se kaptam meg a cipőt,az üzlet meg is szűnt..pech..

2012. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na igen...

Múltkor melltartót vettem, egy nagyobb áruhában, ahol árulnak Triumph-ot. Cipőre meg melltartóra nem sajnálom a pénzt, ezért veszek kicsit drágábbat.

Tipikus az az üzlet, ahol egy szalmakalap is 10.000 ft. Vittem a pénztárhoz a melltartót, a fiatal eladólánykák meg ott cseverésztek.

Mikor valamelyik észreette, hogy ott llok, rám vakkantot, hogy mit szeretnék. Mondom fizetnék...

A többi meg úgy bámult, hogy majd kiestek a szemeik...

2012. júl. 28. 15:12
 4/11 anonim válasza:
100%
Igen volt már ilyen, sőt az is megesett velem , hogy a Dm-be végig követett a biztonsági őr , már olyan kellemetlenül éreztem magam , hogy inkább elmentem fizetni , majd a pénztárnál kipakoltatta Velem az összes zsebemet... Egy ideig hanyagoltam akkor ezt a boltot , de hallottam , hogy kirúgták azt a biztonsági őrt , mert érkezett Rá panasz többször is .
2012. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem drága helyről utáltak ki,de leírom,hogy velem mi volt, hátha az is érdekel: Sajnos elég nagy darab vagyok, 46-os méret, ezért ruhát nem tudok minden boltban vásárolni. Amikor bementem a múltkor a Zara egyik üzletébe,akkor azonnal mondta az eladó,hogy kövéreknek nincs itt keresnivalójuk. Eszébe sem jutott,hogy nem magamnak vennék valamit,hanem barátnőmnek, vagy esetleg táskát vennék, vagy kendőt. Nem is vettem semmit! Az egyik turiban meg a tulajdonos mondta,hogy fel ne próbáljam a ruhát,mert ilyen kövér tehénre nem megy rá. Hozzáteszem ő pont akkora méret mint én, a ruha meg épp 46-os volt. Tudom,hogy én is rosszul reagáltam a sértésére, de hozzávágtam és kiviharzottam. A Dm-ben engem is állandóan követ a biztonsági őr,mikor szájfényt tesztelek, de annyira irritálóan,hogy szinte már a nyakamban érzem a leheletét. A legrosszabb meg az volt,amikor a Pennyben vásároltam és épp terhes voltam hatalmas pocakkal. A biztonsági őr meg odalépett hozzám és felhúzta a felsőmet, mert biztos volt benne,hogy a pólóm alá tettem valamit. A Coopban meg le gazdag libáztak az eladók, mert szalmakalapban voltam, ami persze nem egy vagyon. Ilyenek sajnos az emberek!
2012. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva amiket ide leírtatok, de nekem szerencsére sosem volt ilyen negatív élményem.
2012. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jesszus...


Nem tudom, mekkora az a 46-os, ezeket a számozásokat sosem tudom :D De lehetnél akár 150 kilós is, akkor sincs joga senkinek úgy bámulni, és megszégyeníteni !

2012. júl. 28. 17:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úristen miket éltek át... én mondjuk eleve a sznob üzletekbe úgy megyek be hogy büszke, flegma fejjel, viszont végtelenül kedves vagyok ha meg kell szólalni.

Nem vagyok se beképzelt liba se miss bűbáj, de tényleg ez kell.... és persze ha bármi gond van a panaszkönyvet kérem (vagyis vásárlók könyve) és rögtön van megoldás a hibás áru problémára...

27L

2012. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is sokszor kinéznek boltokból. Mondjuk ehhez hozzá tartozik, hogy általában bakancsban, tiszta feketében flangálok. Emellett viszont nagyon szeretek öltözködni, mindig ízléses, stílusos ruhákat hordok, annyi, hogy a fekete a színvilágom, meg bakancs van rajtam. És egy csomó helyen néznek, hogy "Te jó ég, mit akar itt az a rocker söpredék?". De ha bunkóznak velem, én is visszabunkózom.

Az is fura, így nyáron, hogy ugye nem bakancs van rajtam, érdekes, így mindjárt teljesen másképp kezelnek. 16l

2012. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Engem soha nem néznek ki.

Mindig kedvesen megkérdezik, hogy segíthetek, ha azt mondom,hogy csak nézelődünk, mosolygósan továbbmennek. :)


Egyszer volt egy masnis kitűzöm és megkérdezte a csaj, hogy hol vettem, mert masni örült. :)

2012. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!