Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S.! F. O. N. T. O. S!...

S. O. S.! F. O. N. T. O. S! Van egy lila shortom azt egy citromsárga felsővel? Vagy egy rózsaszín csőtop és egy pink short vagy ink. Lila short? Na melyik? Meg egy fehér felső azt meg mind1!? Na várom!

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Na, ha várod, várjad csak.

Talán ha normálisan kérdeznél....

Mi az az ink?

2012. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ink=inkább XDDD
2012. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fehéret a pinkkel vagy a lilával.többi kombináció felejtős.
2012. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

juj, most nagyon elkeseredtem, jól megbüntettél. nyomjál ide is egy pirosat lécci :)

Az a gond, hogy zavarosan írtál, és követelőzve. Mi az, hogy na várom? Egy minimális írásbeli kultúra nem ártana. Vagy életben is ilyen udvariatlanul beszélsz? Gondolom, igen.

2012. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sem itt, sem priviben nem óhajtom a trágárkodásaidat olvasni, én nem írtam egy csúnya szót sem.
2012. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írjál már nekem is trágárkodásokat légyszi, kérdező!

Amúgy ezek tényleg elég meredek összeállítások. Nekem az utcasarok, és egy kínai vegyesbazár kirakata jutott róla eszembe. Ilyen feltűnő színeket ne kombináljuk. Viszont ha már feketével veszed fel a lilát, akkor az nagyon szuperül néz ki. Vagy fehérrel is jó.

2012. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A lila citromsàrgàval,pinkkel nem jò.A citromsàrgàhoz nem jò a pink .
2017. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!