Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan lány, nő akinek a...

Tilla002 kérdése:

Van olyan lány, nő akinek a kedvenc ruhája a leggings?

Figyelt kérdés

Egy héten hányszor van rajtad,hány darab van,milyenek?



Nagyon tetszenek a legginges csajok,persze azért olyanok nem,akinek a lába olyan vastag mint a teste.


2012. júl. 30. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
ennél már csak a harisnyafetisiszta pasi volt a jobb
2012. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

1-es, a betűrősre gondolsz? :D


Kérdező, a válaszokkal mit fogsz kezdeni? Felizgat, vagy mi? :)

Inkább nézzed őket, addig sem ülsz a gép előtt.

2012. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
menj csajozni inkább..
2012. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Hordom néha, de csak és kizárólag fenék alá érő tunikákkal. Semmi szükség rá, hogy mindenki a fenékformámra meg a bugyivonalamra figyeljen miatta, sztem ez marha közönséges. Egyébként sem tökéletesek a lábaim.
2012. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van, az egyik hallgatótársam. Idáig kb. 20 különböző darabot számoltunk neki össze, télen is abban jár, egymásra felvesz kettőt, hogy ne fázzon. Egy darab farmerja, egyéb nadrágja nincs. Mindenki csak legginses lánynak hívja. És nem is vékony pedig, bár nem kifejezetten kövér, inkább husis.

19L

2012. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Második és harmadik válaszoló. Nem mintha érdekelne az oltásotok,de ha egy kérdés nem érdekel minek írtok? Én is kérdezhetném hogy,most keménynek érzitek magatokat mert marhára beszóltatok nekem? Akinek a nagy mellü csajok tetszenek,az se itt üljön hanem menjen ki az utcára tapizni őket? Ez van, nem én vagyok a Mr.Hibátlan!



Azért várom a további lány válaszokat!

2012. júl. 31. 10:22
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Dehogynem érdekel a kérdés. Pszichológiai szempontból. :D

Hogy miért érdekel valakit, hogy ki szereti a leggingset, ha ő maga nem akarja hordani, csak gusztálgatja, akik benne vannak. Vagy netán venni akarsz te is magadnak?

2012. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Már maga a kérdést sem értem

"Egy héten hányszor van rajtad,hány darab van,milyenek?"

WTF? És ha leírja,akkor mi van? Nem leszel tőle okosabb,vagy erre vered?

2012. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze akarok venni magamnak,meg szoknyát,meg magassarkút.

Komolyan hihetetlen hogy felteszek egy kérdést,és ilyen sötét válaszok jönnek. Ha valakit nem érdekel a kérdés,minek foglalkozik vele.

2012. júl. 31. 14:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el miért kérdezed. Akkor talán a válaszok is normálisabbak lesznek. A kérdésed első olvasatra perverziót sejtet, ha pedig nem így van, akkor nem vagdalkozni meg megsértődni kell, hanem normálisan kifejteni. Tudod, hülye kérdésre, nehéz hasznos választ adni.
2012. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!