Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mit vesztek fel...

Lányok! Ti mit vesztek fel spagettipántos top alá?

Figyelt kérdés
Idétlennek érzem a plusz pántot amit a melltartó ad, viszont nincs pánt nélküli melltartóm. Mit vegyek fel?

2012. júl. 31. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én normális melltartót. Semmi gond a plusz pánttal szerintem, ha ugyanolyan színű.
2012. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pánt nélküli toppot
2012. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi első!

második: gondoltam rá, de ennek a felsőnek pont van dekoltázsa, kilátszik

2012. júl. 31. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy pántnélküli melltartót,nagyon sok felsőhöz csak ezt lehet felvenni. Ajánlom a cosmosban lévőt 1200 ft és sok méret van belőle.
2012. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3as: nagyon köszi, nem is láttam még hogy ott is vannak, de akkor még a héten megnézem :) nézegettem már ilyeneket, de sajnos mind elállt eddig amiket találtam, elég kicsi méretben kellene, de meg fogom nézni
2012. júl. 31. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is eggyel kisebb méret kell pántnélküliből,nem szégyen ez:)
2012. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én rendes melltartót húzok alá, általában feketét, kivéve, ha fehér a top. Elég mélyen dekoltáltak az enyémek, de egyikből se látszik ki a melltartó.
2012. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melltartót, de olyat, ami nem csipkés, mintás, hanem sima, varrás nélkülit.
2012. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!