Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HOGY VAN EZ?! 30 fokban...

HOGY VAN EZ?! 30 fokban hosszú nadrág és kardigán?

Figyelt kérdés

Valaki legyen szíves magyarázza már el nekem, hogy miért van az, hogy néhány ember 30 fokban is így öltözik fel:


hosszú farmernadrág

zárt cipő

hosszú ujjú felső (kardigán)

hosszú, kiengedett haj + frufru


ÉS NEM IZZADNAK!!!! Hogy van ez? És szoknyában, pántos topban és papucsban is izzadok, mint egy ló, pedig egyáltalán nem vagyok hájas! Ja és sima fehér emberekről beszélek...Azt még megértem, ha egy afrikai fázik...Nade ezek?! Káposztalé folyik az ereikben vagy mi?!



2012. aug. 2. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyire vagy izzadós egyénenként változó.

Amúgy én is hosszú nadrágban meg általában zárt cipőben járok és nem szoktam izzadni.

Amúgy azért van így, mert én pl nem szeretem a rövidnadrágokat és szandálokat és ismerek még nem egy ilyen embert.

Rajtam pl jól is állnak meg van is pár, de csak akkor veszem fel, ha már elviselhetetlen a hőség.

2012. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ezt én se értem .. szerintem fázhatnak vagy nem akarják mutogatni magukat ..
2012. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én bőven elrohangászok ilyen időben így.. azért a kardigán sok lenne de zárt cipő+hosszú farmernadrág simán.. jól bírom a meleget bár utálom de jobban elviselem mint 1-2 ember aki szereti
2012. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is mindig zárt cipőben és hosszú gatyában vagyok legtöbbször, vagy szoknyában. a rövidgatyám nincs, a papucstól/szandáltól meg undorodok... mondjuk a kardigán is túlzás, de a kiengedett haj megintcsak teljesen elviselhető szerintem. nekem 90%-ban kiengedve van.
2012. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ha megyek valahova akkor felveszem a hosszú nadrágot de itthonra rövidnadrágot veszek de pl egyik rokonom napallergiás szal neki muszáj hosszú nadrágban és hosszú felsőben lennie pedig ő neki nagyon melege szokott lenni pedig sovány 49 kiló de ha őt nap éri akkor kipattogzik és viszket neki nagyon szal ilyen ez a nyár nem mindenki lehet rövidnadrágba
2012. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mások az emberek, ilyen egyszerű. Ne foglalkozz velük
2012. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is mindenhova zárt cipőben, hosszú nadrágban megyek, egyszerűen nagyon fázós vagyok. Éjszakánként egy pléd és két nyári takaró van rajtam, kevesebbel fáznék! Tudom, ez másnak hihetetlen, de nekem meg az, hogy ők nem fagynak meg rövid nadrágban, meg hogy mi a fenétől izzadnak, mikor én még föl tudnék venni egy pulcsit is. :D


Egyszerűen mindenki más. Viszont télen nektek áll a világ, én olyankor pulóverben és melegítőben alszom, különben úgy reszketek, hogy nem bírok elaludni. :)

2012. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat! Amúgy 24 éves nő vagyok, tehát semmi öregkori hőhullámra nem foghatom, hogy melegem van...


De én ezt tényleg nem értem.


Láttam a minap egy kb. 150 kilós nőt, nadrág, sportcipő, póló és kardigán párosításban és NEM izzadt. Pedig azért akkora zsírréteggel már igencsak kellene...


Oké, megértem, ha valaki nem szereti a rövidnadrágot vagy a rövid szoknyát. Oké, nem mindenki szereti a szandált meg a flipflop papucsot. De a pulóver 30 fokban... Azért azt ne mondja senki, hogy normális :/


Ja és a hab a tortán, valakit még gumicsizmában is láttam tök száraz időben 36 fokban a minap, na az már tényleg a csúcs.

2012. aug. 2. 21:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is azért szoktam hosszú nadrágban lenni, mert napallergiám van. Szerencsére "csak" a lábamon jön ki, ha napfény éri, rögtön kiütéses leszek, és ráadásul nagyon viszket és csúnya is. :S Én vékony leggingseket szoktam hordani, hosszított, ujjatlan felsőkkel és saruval/papuccsal, szóval nekem még így allergiásan is elviselhető, nem hiszem hogy kevésbé lenne melegem, ha a leggings helyett egy rövidnadrág lenne rajtam. Szóval a magam nevében ennyit, mások nem tudom, hogy miért járnak olyan cuccokban. Én is fázós vagyok, de azért ebben a 40 fokban farmerben, cipőben meg pulcsiban szétsülnék. Engem spec. talán a cipő melegítene a legjobban, mégis csak a lábfejünkön/talpunkon adjuk le a legtöbb hőt... (20L)
2012. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod hogy némelyiken nincs-e például hatalmas égési sérülés, vagy valami bőrbetegség, amire meg egyesek azt mondanák hogy mért nem takarja el.
2012. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!