Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre mit vegyek fel?

Mmano88 kérdése:

Esküvőre mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tehát esküvőre megyek 18-án, és elképzelésem sincs, hogy mit vegyek fel. Nem is emlékszem már mikor voltam utoljára lagzin, úgyhogy semmilyen ruhám nincs. Jövőhéten megyek ruhát venni, de még nem tudom hogy milyen fazonút. Nagyon elegánsat, vagy egy egyszerűbb ruhát vegyek amit később is fogok tudni hordani? De az egyszerűbbet meg kiegészítőkkel fel kell dobni kicsit, akkor még azt is venni kell.. Ja és az lenne a fő problémám, hogy nagyon vékony vagyok, szóval az ilyen testhezsimuló ruhák pl. szerintem nem nagyon állnak jól nekem. Linkelek egy képet magamról:

[link]

Szerintetek milyen szabású ruhák állnának nekem jól?

Előre is köszönöm!

23L



2012. aug. 4. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan felvehetsz szűk ruhát :)


mindegy milyen, de fehéret ne, azt nem illik. (persze más mondjuk egy fehér top és rózsaszín szoknya) de valami kis színes koktél ruha lenne a legjobb, nem kell túl csicsázni, és akkor máshova is felveheted.

2012. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell nagyestélyiben menni, azt hagyd meg esetleg az örömszülőknek, násznagyoknak, te valami kényelmes (a melegre tekintettel lehetőleg laza és könnyű anyagú), de elegáns kis koktélruhát keress magadnak. Ha nem érzed jól magad a szűk ruciban (amit megjegyzek, nyugodtan felvehetsz, sőt, te vedd fel, ne a kétszer ekkorák, mert csinos vagy), akkor valami bővülő aljút, vagy fodros aljút keress, szerintem neked a mell alatt vágott sem jó fazon, mert abban elveszik a csinos alakod, inkább derékban vágott legyen.

Színben egy a lényeg, kerüld az egyszínű fehéret, pirosat és feketét, de a többi szín, vagy ezek variációja mehet.

Esetleg még vehetsz nyári kosztümöt is, bár azt meg hordják az idősebbek, ilyen alkalmakra rengeteg fajta csinos koktélruhát lehet kapni, én biztosan azt vennék a helyedben, és ezt később is ki tudod használni.

2012. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy szerintetek jól áll a szűk ruha. :) Lehet akkor csak ez a fekete vékonyított nagyon, más színben lehet megpróbálom majd.

Igen, énis valami kis könnyű koktélruhára gondoltam. Ez a deréknál vágott szabás jó ötlet, köszönöm! :)

Nagyon fodros, kislányos ruhát viszont nem akarok, mert ígyis azt mondják, hogy úgy nézek ki mint egy tini. (Lehet az XS-es méretem miatt...nemtudom)

2012. aug. 4. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem számít, hogy fiatalabbnak néznek a korodnál, 30 évesen még néha nekem is elkérnék a személyimet, illetve sajnálkoznak, hogy ilyen "fiatalon" szültem, hogy már másfél éves gyerekem van. Később ez nagyon jól fog még jönni.

A fodros szoknyarészt azért ajánlottam volna, mert optikailag erősít csípőben, nőiesebbnek tűnsz tőle, nekem bevált. Nem kell millió fodornak lenni rajta, elég, ha csak három-négy rész fodorból áll a szoknyarész, és máris nem tűnsz benne olyan vékonykának.

2. voltam

2012. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!