Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így annyira idétlenül néz...

Mmano88 kérdése:

Ez így annyira idétlenül néz ki, igaz? (kép lent)

Figyelt kérdés

Még tükörbe nem is tűnt annyira rossz ötletnek, de így képen visszanézve nagyon idétlen ez a felső ezzel a csőtop szerű melltartóval (vagy melltartó szerű csőtoppal :D) :/ (Ja és ráadásul a fekete csőtop széle ki is van véletlenül hajolva, azt nézzétek el nekem léci, későn vettem észre)

[link]

Venni akarok hozzá majd egy testszínű pántnélküli melltartót, azzal szerintetek milyen lenne?



2012. aug. 5. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Ez így tényleg elég borzasztó. Testszínű melltartóval még elmegy, de ez leginkább olyanoknak van kitalálva, akiknek a belső műanyag tartja a mellét. Az anyaga szép, de egy teljesen értelmetlen ruhadarab.
2012. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Hát igen ez valahogy nem illik. Szerintem jobb lenne valami fehér alá.
2012. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A melleim tartásával nincs is gond, (20as éveim elején járok és nincs nagy mellem) csak melltartó nélkül kicsit átlátszik elöl a felső, és nem szeretném úgy hordani.. De testszínűvel reméljük jobb lesz. :)

Így nekem kicsit sportosabbnak tűnik vagy nem is tudom..

2012. aug. 5. 15:02
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Testszínű pánt nélkülivel szerintem jó lenne, vagy ha találsz olyan melltartót, aminek a hátulja olyan mint a szilikonpánt, az is jó lenne hozzá. Pont valamelyik nap láttam egy lányt hasonló hátuljú pólóban és ő is olyan hátul szilikonos melltartóval vette fel, és szép volt. Olyat láttam a kínaiban, hogyha mégis arra döntenél... :)
2012. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt egy fehér toppal kell hordani.
2012. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez így nem sportosnak tűnik, hanem elcseszettnek. Ne haragudj, de tényleg. Van egy olyan melltartóm ami ilyesmi szabású cuccokhoz van. Elöl kapcsos, normál melltartó, fehér, vékony pánttal. Hátul pedig egyenesen felfelé vékony kis karikák vannak és csak felül "ágazik ketté", mert hát ugye elölről normál pántú melltartónak néz ki. Valami olyasmit javasolnék neked is ehhez.
2012. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen melltartó kéne hozzá szerintem...

2012. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szilikon hátú melltartót nem akarok, mert a sima szilikon pántot sem szeretem. Nekem is van olyan melltartòm, aminek hátul a vállpántját össze lehet kapcsolni, de sajnos pont kilátszik ígyis alóla. Pedig az a melltartóm pont olyan színü, mint ez a felsö, és azt hittem pont jó lesz hozzá.

Utolsó: ezt a szilikonos vagy milyen melltartót már én is néztem, de nem kényelmetlen az? Mármint nem kell attól félni folyamatosan hogy leesik a mellemröl? B-s a méretem, azon még lehet fent is maradna, nem? :D

2012. aug. 5. 19:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem szilikon hátú melltartóról beszéltem. Normál melltartó, csak a hátsó vállpán része van máshogy kialakítva meg megdizájnolva. Fényképet nem tudok mutatni, de eszerint nem sikerült jó leírást adnom róla:)
2012. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jaj, én azt hittem erre gondolsz:

[link]

2012. aug. 5. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!