Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok hol lehet szép és...

Lányok hol lehet szép és olcsó fehérneműt venni venni?

Figyelt kérdés
Sajnos egy nőgyógyászati probléma miatt már nem hordhatok tangát és francia bugyit sem. Tehát csak a telefenekű bugyik jöhetnek szóba, de gondolom azokból is vannak szebbek és nem olyan óriás bugyik. Én viszont eddig leginkább ilyeneket találtam vagy irtó drágákat a márkás boltokban. Tudna valaki boltot ajánlani? (Budapesten élek.) Előre is köszönöm!
2012. aug. 5. 23:16
 1/7 valakii97 válasza:
hát én mindig az intimissimiben veszem a fehérneműimet és ott tényleg drága :// kínai piac ott van olcsón vagy ázsia center :) bocsi jobbat nem tudok :/
2012. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele, hogy dehogy hordok telibugyit! Jó nekem a francia...

Aztán benéztem a Tezenisbe, amikor akciók voltak (lehet most is van, nem tudom). És én életemben nem találtam még olyan finom anyagú telibugyikat, mint ott! Egyszínűek, nem mamásak, iszonyatosan jó érzés az az anyag, mikor felveszed és nem is drágák! (Akciósan 795.- volt, de amúgy 1490.-, vagy ha hármat veszel úgy jobban megéri.) Először vettem 2-t. Otthon meg annyira bántott a tudat, hogy még csomó van, hogy visszamentem 3-ért. Végül még vettem 3-at :D Annyira jók! Pedig nem hordtam ilyet már egy ideje!

Nézz körül, hátha bejönnek! Nem mind "tinis" vagy akármiket is mondanak az üzletre.

2012. aug. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) A Tenezenisből nekem is van már egy bugyim és én is nagyon szeretem, csak úgy voltam vele, hogy egy bugyi olyan hamar szétmegy, hogy csak pár száz forintot(max 500 Ft-ot)adok értük. Viszont így belegondolva már 2 éves a bugyi és még mindig egyben van!:) Eszembe sem jutott volna, ha nem írod le, úgyhogy sokat segítettél köszönöm!:)
2012. aug. 6. 07:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Women' Secretben leárazáskor kifoghatsz szép,olcsókat,és tartósak is.:)
2012. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Tescoban is szokott lenni. :) Csipkés meg minden :D
2012. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat is!:) A tescoban már néztem, de ott csak mega-giga óriás bugyikat találtam!:D De akkor majd megnézem megint!:)
2012. aug. 7. 21:25
 7/7 anonim válasza:
Olcsó? Hm akkor az auchanba.
2012. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!