Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Személyes tapasztalat, vélemén...

Személyes tapasztalat, vélemény a H&M-ről?

Figyelt kérdés
Ja, és mikor kezdik végre árusítani az őszi cuccokat, amik már fenn vannak a weboldalukon?

2012. aug. 6. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ÉN IMÁDOOOOM! Olyan jó bolt! Ne aggódj, még nyári leárazás van, de már vannak őszicuccok is! :D
2012. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Jó bolt, de kicsit drága. Van egy felsőm onnan azt ennyi. Én Cosmos fan vagyok :D
2012. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem eléggé szar. Amik fent vannak a neten, a fele sincs a boltban. Gondolom, mivel nem is Európai üzletlánc, ide küldik a megmaradt (bénább cuccokat eladni). Mindig kinézek a neten egy csomó jó cuccot onnan, aztán koppanás, mert sosincs egyik se... >< Én inkább a New Yorkerre és a Tally Weijl-re szavazok :)
2012. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kittike0423 ***** válasza:

És hol van ez a Cosmos bolt ???

ha van lécci linkelj weboldalt !!!

2012. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a h&m jellemzője olcsó, kevésbé jó minőség. De a cuccaim fele innen van :) Ékszerek mindig nagyon frankók, és végre egy hely ahol tényleg tudok venni táskát sulira, ami nem jön szét 2 hónap után. :)
2012. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért nem találjátok azokat a cuccokat amik a weblapon vannak mivel DIVIDED részleg nem mindenhol van..Egyébként én személy szerint nagyon szeretem a H&M-et, árban is jó és egy csomó cuccomat ott veszem:)
2012. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Árban egyébként tényleg jó, Tally Weijl-ben nem hiszem hogy találnék hozzám illőt XD 15/f
2012. aug. 6. 22:13
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Én nem szeretem, soha nem találtam még ott semmit, ami tetszett volna. Ugyanígy vagyok a Zarával, nem értem ezt a felhajtást.
2012. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

vettem 1300ért egy egyszínű polót abban edzeni, kimostuk és szakadt.Amilyen olcsó 1-1 ruhályuk olyan szar is.

Ezzel ellentétben van 1 szövetkabátom is onnan ,2éve megvan semmi baja.20.000volt.

2012. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

jajj ruhájuk**

előző voltam

2012. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!