Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az összeállítás szerintetek...

Ez az összeállítás szerintetek nem lesz túlzás?

Figyelt kérdés

Esküvőn krémszínű hosszú ruhám lesz abroncs nélkül.A hajamba ugyanilyen színű rózsa lesz beletűzve és kiegészítőnek varrnék magamnak szintén ugyanilyen színű szaténból nyakpántot amire rózsát tennék.

Szerintetek varrjak még hozzá rózsás gyűrűt,karkötőt és egy szütyőt vagy ne?

Nem szeretném túlzásba vinni a túl sok rózsa kiegészítővel, csak azért kérdezem?


2012. aug. 6. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég csak a hajadba a rózsa.
2012. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
szerintem csak a gyűrű legyen még ezeken kívűl, inkább egy elegáns sminkkel dobd fel jobban, és lécci küldj képet a darabokról
2012. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szütyőt varrhatsz. de a többi túlzás a nyakpánt főleg...
2012. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te leszel a mennyasszony?
2012. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A hajadba a rózza nagyon jó ötlet :) De én sem értettem teljesen, hogy most menyasszony leszel-e vagy csak vendég. Ha vendég, a gyűrű jó ötlet, visszont ha menyasszony elég csak a hajadba. De a nyakpántot szerintem felejtsd el!
2012. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!