Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fűzőt Budapesten? Volt már...

Fűzőt Budapesten? Volt már valaki ebben a boltban?

Figyelt kérdés
Minden áron fűzőt akarok és a barátnőm mondta hogy Budapesten a nyugatiba vette egy aluljáróban ami egy fehérnemű bolt és nem mindig vannak fűzők.De ezt hogy értsem hogy nem mindig van?És ha van akkor mennyi?Minden méretben és színben van hogy lehessen választani?Mindenképpen találok ott megfelelő fűzőt magamnak?Azért kérdezgetek mert vidéki vagyok és az út 3000 ft és nem szeretnék potyára menni.

2012. aug. 9. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
teszveszen nézelődj akkor inkább már.
2012. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
miért nem kérdezed meg a nagyon okos barátnőd? mi honnan a fészkes fekete fenéből tudjuk szerinted?
2012. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fűző speciális ruhadarab, én nem tudok róla, hogy boltban tartanának fűzőket, de ha valaki tud, szívesem várom :-)

Webáruházak vannak. Igaz a teszen is lehet venni, de ott nem jellemző, hogy ha problémád van a mérettel, fazonnal, akkor cserélnek, pláne, ha garanciális gondok merülnek fel. Lehet, hogy olcsóbban megkapod, de semmilyen reklamációval nem tudsz élni utána, kivéve, ha ott is legális forgalmazótól veszel nem pedig magánkézből.

A webshopok ezért biztonságosabbak, ott tudsz reklamálni, ha bármi van.

Én ezt ismerem, van csere és pénzvisszafizetési lehetőség és lehet próbálni is, Baranyában Pécs mellett van a székhelyük. Van acélos és divatfűzőjük is.

[link]

2012. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!