Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismer valaki Budapesten olyan...

Ismer valaki Budapesten olyan turkálót, ahol megvesznek használt ruhákat? Elsősorban azokat kérdezném, akik adtak már el ruhát ilyen boltban, vagy legalábbis tudják, hogy megy ez.

Figyelt kérdés

A ruhák használtak, semmi bajuk nincsen, egyszerűen csak nem jók már rám méretben. Leginkább nadrágokról van szó.

Szeretnék értük annyi pénzt kapni, amiből tudok helyettük legalább 1-2 nadrágot venni, ami jó is rám.

Még sosem voltam turkálóban, vásárolni sem, így sajnos nem tudom, hogyan mennek ezek a dolgok. :$


Hol és mennyit fizetnének értük? (tudom, hogy lehetetlen pontosat mondani, nagyjából kérdezem)

Gond-e, hogy a szára majdnem mindnek fel van hajtva? (le is van vágva, tehát kibontani nem lehet, de rendesen szabó csinálta, nem én kontárkodtam bele)

Nem tudom, számít-e, de leginkább 38-40-es méretű nadrágokról van szó, illetve a másik számozás szerint M vagy L.


2012. jan. 26. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Pesten van tetőpiac vagy valami hasonló a neve, ha jó idő lesz menj el egy ilyenre és add el ott, vagy a Glamour gardrób vásárán.
2012. jan. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom próbálni!
2012. jan. 27. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!