Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti egyszerre mennyi pénzt...

Ti egyszerre mennyi pénzt vertetek el ruhákra? (cipők, táskák, fehérneműk, nadrágok, pólók stb) miket vettetek? Kort írjatok!

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted,hogy mikor költöttünk egyszerre legtöbbet,és mennyi volt az,illetve mit vettünk?
2012. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen...
2012. aug. 9. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
30.000-40.000 ezret. Csak 1 boltban vásároltam ezt-azt :D végül a kasszánál meglepődtem. Nem voltak drága dolgok, de sok kicsi... :)
2012. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Divatosan öltözködök, de nem érdekelnek a ruhamárkák!

A Fred Perry cipőket szeretem (mert nincs minden tinédzsernek), ami mellett van két ray ban napszemüvegem.

Pólóból, nadrágból és pulóverből is a legolcsóbb noname -eket veszem :)

Egyes lányokat úgyis csak az autó és a sportos test vonz...

f26

2012. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyszerre 100ezer volt... vettem egy masik utazoborondot, 2 csini taskat, egy kosztumot, inget, magassarkut, 3 farmert, egy balerinat es 2 topot.

23N

2012. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát egy nap, egyszerre, vásárlása nem költöttem többet 60.000-70.000 Ft-nál... Azt hiszem... :)


A bankkártyámat kéne megkérdezni... :D


(De amúgy soha nem csinálok nagy bevásárlást, Mindig külön-külön veszem meg a dolgokat. Ebbe a hónapba egy cipő kell, azt veszek, a másik hónapba két farmer meg egy póló, a kövi hónapba meg csak néhány pólót veszek... Szóval egyszerre nem szoktam sokat költeni. Így pénztárca kímélőbb a dolog. És hogy bebiztosítsam magam mindig csak annyi pénzt viszek magammal a vásárláshoz amennyire kb szükségem lesz. (kb egy átlagos, kis vásárlás 10-20 ezer ft) ... Azért hogy ne szálljon el az agyam és ne nullázzam le a bankszámlám.) :)


23/L

2012. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sosem vettem még 10.990,- Ft-nál drágábban cipőt (ezt egészen konkrétan állítom, egyszer vettem ennyiért egy csizmát, meg egyszer egy bőrből készült cipőt). Ezeket 1-3 hónapos meditálás és próbálgatások előzték meg. Ruhára nem nagyon költök, mert ismerősöktől kapunk, és azt mi alakítjuk át.

Szerintem nyugodtan kijelenthetem, hogy sosem verek el pénzt ruhára, csak olyan dolgot veszek, ami tényleg szükséges, és ezer évig hordom is.

A táskákat is mi varrjuk magunknak.


Volt egy barátnőm, aki tizen-sok ezreket elvert olyanokra, hogy lényegében egy zsák volt, farmerból, csak fölül volt rajta egy csíkos passzé. És egyéb borzalmakra, ráadásul úgy, hogy kajára kért kölcsön, és ezekkel jött vissza.


23 éves lány :)

2012. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Legfeljebb 5-6 ezret. Egész évben dolgozom az egyetem mellett, én fizetem a kollégiumot, a kajámat, az utazásomat. Örülök, ha havonta 2-3000 ft jut ruhára.


22/L

2012. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!