Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk-Lányok! Egy lány szerinte...

Fiúk-Lányok! Egy lány szerintetek hogyan öltözködjön hogy divatos legyen? 14-16 éves korosztályra gondolok.

Figyelt kérdés

Mindenkinek más a divatos. Pont erre lennék kíváncsi.

Pl. magassarkú vagy tornacipő. (ne csak erre a példára válaszoljatok légyszi) Póló, cipő, nadrág, kiegészítők. minden ami nektek divatosnak számít.

Linket várok elsősorban, de nem muszáj.


2012. aug. 9. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb lányon szarul néz ki a magassarkú,mivel ahhoz azért meg is kell érni.A tornacipő meg mindenkin jól áll.Egy lányon ne legyen póló,ha csak nem futni megy.Vannak ezek a lafogós nadrágok(olyan mintha bele szartál volna) számomra az sem.Inkább vmi lábhoz simuló.
2012. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amit én hordok!:)

Cipő:deszkás cipő,valamikor topánka

Póló:valami egyszinű póló ami gombos vagy selyemnyakú

nadrág:csak szűkszárű nadrág

kiegészítők:gumi karkötők,ezüst fülbevaló,bizsu nyakláncok

haj:vasalt haj :D Ennyi van :)

2012. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én street dance/hip hop stílusú vagyok, szóval nekem az a divatos.
2012. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
A divatos minden stílusban más. De amúgy, ha mész az utcán bárhol, simán láthatod mi a divat :)
2012. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Csőnaci (esetleg ülepes ... én nem hordanék olyat, de barátnőmnek van egy, ami kicsit ízlésesebb, mint a többi, egész jól néz ki :) )

Ha jó idő van, térdnadrág, cicanaci


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]



Póló (rövid/hosszú ujjú)/top/ing/blúz

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kardigán (ha elegánsabb felső van alatta)

Télen ujjatlan, hosszított kötött pulcsik, alatta hosszú ujjúval

Melegítőfelső (lehet cipzáras/belebújós)

[link]


Tornacipő/sportcipő/balettcipő

Magassarkú csak alkalmakra : )


Én az arany nyakláncot részesítem előnyben (mindenhez és mindenkihez illik)

de a korombeliek hordják ezeket a színes gumi karkötőket is (nekem is van pár db :) )

2012. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

csőnaci [link]


jeggings [link]


leggings [link]


toppok [link]


csőtoppok [link]


laza félvállas felsők


kötött-gombos kardigánok [link]


asszimmetrikus szoknyák/ruhák /felsők [link]


tornacipő [link]


sportcipő-főleg magasszárú és/vagy másrkás [link]

[link]


igényesebb bizsuk

[link]


hirtelen most ennyi

2012. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ h milyen magas vagy, mert ha kicsit alacsonyabb akkor szerintem a hétköznapokban viselhetsz magasított sarkú cipőt (nem magassarkút! hanem aminek a talpa egybe van a sarok résszel(remélem érted :D))

de amúgy hordhatsz tornacipőt is nyári napokon szandált


csőgatya, szoknya, cicanaci


pólót ne ahogy már az első válaszoló is írta


kiegészítőnek inkább ezüstöt ajánlok mint az aranyat (olcsóbb és szebb is)

17/F

2012. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyen valami egyénisége, ne csőgatya, leggings, hosszított pólóban járjon mint minden "divatos" tini, hanem inkább legyen szép és nőies, szoknya (ha hideg van harisnyákkal), rövidnadrág, normális farmer.

A magassarkú nevetséges tiniken, mert nem tudnak járni sem benne (csak ők hiszik magukról hogy tudnak), olyanok mintha az anyjuk cipőjében járnának, semmiképp nem előnyös. 5 cm-es sarok még elmegy, de az a max. Van sok szép lapos cipő, szandál.

2012. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

felső: ingek, csipke felsők, passzos basic blúzok,gombos kardigán és blézerek

alsó: én nagyon szeretem a magas derekú szoknyákat, de azért szűk szárú farmer is játszik:D

cipő: magassarkú (ilyen is olyan is 5-13 centi között van néhány..:D) vagy topánka, nagyon nagyon rickán tornacipő

kiegésztők: hosszú nyakláncok valamilyen medállal (nekem mostani kedvencem egy órás és egy tollas :D) fémes karkotők vagy egy vastag vagy sok vékony és nagy köves gyűrűk, ja és nagy kedvenceim még a sálak is

haj: vagy kivasalva vagy pedig kontyba, lófarok felejtős.. a fonás esetleg:D

smink: én csak kis egyszerűt szoktam szempillagöndörítés aztán szempillaspirál és olyanok a pillák hogy ihaj csuhaj:D kis szemceruzával trükkösen rásegítek hogy nagyobbnak tűnjön a szemem, korrektor ha nagyon muszáj és egy barackos rúzs és tattaratta :D

hát ez az én receptem, egyébként nézelődj lookbook.nu-n én is ott szoktam megtalálsz különböző stílusokat és neked tetsző ruhákhoz hasonlókat keresheted utána a boltokban:D

16/L

2012. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!