Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek ducin csinosan?

Hogy öltözzek ducin csinosan?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is duci vagyok,így ha megengeded adok tippet:)

Én mindig hosszitott pólót veszek fel,ez slankít!

Naciba meg a sötétebbeket részesítem előnyben,meg a háromnegyedes farmerokat!De szoknyák is vannak nagyon csinosak,csak én nem szeretem a szoknyát!

De a legegyszerűbb,úgy öltözz hogy te jól érezd magad!Ha az emberek azt látják hogy jól érzed magad és nem feszengsz,akkor ők is csininek találnak!

2009. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
szerintem fogyj le, aztán próbálj meg csinosan öltözni..
2009. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A hosszított, tunika felsőkkel nem lőhetsz mellé, és jó a sötét farmer, de a szabás is lehet különböző, van előnyös és kevésbé az. Pl a feneket optikalilag kisebbnek hat ha a farzsebed nem nagy négyszög, hanem pl lefelé kisebbedik.


EZ is sok jó ötleteket ad: [link]

2009. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, elmondták már Neked a szabást.


Nadrág: 3/4edes, kicsit sötétebb legyen.

Póló: lehet bármilyen színű, mintákra figyelj: nagy mintásat NE vegyél! Inkább pl kis virágmintást :)


Még valami: ne hagyd, hogy kettészeljen a ruha! Úgy értem, ha óriási színkülönbség van a felsőd és a nadrágod között, az arra a helyre tereli a témát. Többek között ezért ajánlanak hosszított felsőket, mert akkor nem a hasadra tereli a szót.

Ha szép a dekoltázsod, vegyél olyan felsőt, ami kicsit mutogatós. :) Én 90 kg-os vagyok, és fütyülnek utánam az utcán, leszólítanak.. :) Arra vigyázz, hogy NE lógjon a melled nagyon! Inkább akkor ahhoz a felsőhöz vegyél push-up melltartót.

2009. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, jut eszembe:


kiegészítők.. Nagy karkötőket válassz! Azok kicsinyítik a karodat, nyakláncokból is nagy gyöngyös darabok, fülbevaló szinte bármi mehet :)


Utolsó voltam

2009. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézz körül a caremo honlapján. Rengeteg ötletet meríthetsz! Fiatalos, duci divat. Az ár kicsit csípős, de jól jöhet pár ruhaszett. Ha nem is onnan, öltözködsz, de egy nyomtató (ahhoz, hogy meg tudd mutatni, mire gondolsz) és egy ügyes varrónő csodákra képes! Sok sikert! :)
2009. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2009. nov. 29. 08:18
 8/12 anonim ***** válasza:
[link] --- Ezen az oldalon találsz olyan ruhákat olcsón, ami biztos megfelel méretben. Nézz körül, regisztrálni kell.
2009. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok duci, de köszi az ötletet!
2009. dec. 10. 20:08
 10/12 anonim ***** válasza:

teltanyok-->teltanyók xDDD


amugy az teltlanyok:) de jót röhögtem az anyokon xD

2009. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!