Ez tényleg ciki?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nagyon szeretem a rockot és hát általában feketébe szoktam járni és egyáltalán nem tetszik ez a fiúknak csak mert nem vagyok talpig rózsaszínben... és cikiznek de nem csak a fiúk, hanem már a lányok is! De nem cskak az öltözköködésem miatt hanem azért is mert szeretem a rockot... a rock tényleg ennyire ciki lett? amúgy bírnak csak az oltozkodesemet nem szeretik. de amúgy nemCSAK feketebe szoktam jarni mert azert szeretek más színeket is csk nem a rózsaszínt. ez akkor tényleg ciki vagy nem az?13/L

2012. aug. 10. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2012. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
dehogy is ciki van egy pár rocker srác is és nekik meg nem tetszenek az olyanok akik tiszta rózsaszinbe járnak hanem az olyan csajok mint te is vagy :D ne foglalkozz mások véleményével!
2012. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ok. koszi.
2012. aug. 10. 14:51
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én rocker vagyok, és hidd el, a legtöbb rockert elítélik az öltözködésük miatt. Egy ideig én is így voltam vele. Feketébe járok rockosan és kissé grunge-san. De nem érdekel. Ez csak a kicsiknél van így... Hidd el, elkezdesz kamaszodni, (Gimi, főiskola) már senkit sem fog érdekelni az öltözeted. Engem is piszkáltak emiatt kis suliban, de aztán gimiben sokkal többen akartak tőlem valamit, mint a rinyapináktól.:) Legyél egyéniség, és ne érdekeljen amit a többiek mondanak! "Legyél önmagad, mert mindenki más már foglalt" - Gilbert Perreira
2012. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi es az id. et is.
2012. aug. 10. 15:03
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
ezért nem kellene cikizni.. am általában mindenkinek van ilyen rock-os időszaka én is voltam az mondju én nem öltözködtem feketébe mindig én 15 évesen már nem csak azt hallgattam most is szeretem még és néha hallgatok is rock-ot de nem csak azt
2012. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki. csak a plázacica/páwa korszakba érkező tiniknek az. de velük nem szabad foglalkozni, add magad.
2012. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hello.Énis olyan vagyok mint te kérdező , nagyon szeretem a rockot meg az agreszszív zenéket ...ezt a depresszió hozta ki belőlem ,ezért teljesen megváltoztam.Igaz most kezdem ezt leszokni és átlagosan öltöködni ,soha nem voltam kibekülve a magassarkuval vagy a ruhákkal ,szoknyákkal,valójában sok fiatal van így de idővel leszoknak erről .És ameddig nem vagy egy flegmatikus állat nem drogozol és iszol ADDIG SENKINEK NINCS BELELSZÓLÁSA AZ ÖLTÖZKÖDÉSEDBE .
2012. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
legyél ilyen stílusú. [link] nőies rockes
2012. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Én 15 vagyok és imádom a rockot :) szerintem abszolút nem ciki sőt a legtöbb fiatal szereti...csak add önmagad a többiekre akik cikiznek azokra meg ne figyelj.Dicséretes szerintem h valaki önmagát adja a mai világban.Az egyediséget én többre értékelem mint a sok másolatot.
2012. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!