Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha most mennél keresztelőre,...

Ha most mennél keresztelőre, mint keresztanya, mit vennél fel? Pénz nem számít, linkelhettek is képet!

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csinálnék belőle nagy ügyet. Felvenném azt az elegáns, de nem esélyi ruhámat, amiben a legjobban érzem magam.
2012. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]


itt szerintem vannak jo kis rucik! én már rendeltem innen keresztelőre!:)

2012. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen lesz az idő, és hová megyünk utána. Étterembe vagy kerti partira... nem mindegy.

Mivel most nincs hőségriadó, de fülledt is az idő, így könnyű nyári kosztümben mennék.

2012. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felénk sose volt szokás keresztelőre kiöltözni, szóval hétköznapi ruhában mennék.
2012. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem is ilyen van, csak 40-ben. Szintén keresztelôre vettem fel iszonyat meleg volt, de még így is nagyon kényelmes viselet volt. Elegáns darab mégis bárhova felveheted.

Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!