Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy magyar gimiben...

Szerintetek egy magyar gimiben milyen megítéléssel lennének az emberek egy Blair Waldorf kinézetű (öltözködésű) lányra?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 12. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én azt gondolnám,hogy aranyos és elegáns lány,aki add magára :)
2012. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nekem tetszenek csak nem vagyok szoknyás meg nincs pénzem ilyen ruhákra :)
2012. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem mérvadó egy gazdag diákoknak lévő amerikai iskola az átlag magyar gimihez. Ott is van olyan suli ahova farmerba járnak és itthon is van olyan ahova többen csiniben járnak.
2012. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik a stílusa,és szeretnék hasonló ruhákat,viszont most megyek gimnáziumba,és félek az előítéletektől.:)
2012. aug. 12. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem tetszik. biztosan furán fognak rád nézni, de másoknak viszont tetszeni fog és lehet hogy átveszik a stílusod! :D
2012. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon igényes, elegáns stílus. És tényleg lehet rá mondani, hogy stílus, mert Blair karakterének az egész ruhatára ugyanolyan stílusú. Szerintem ne félj az előítéletektől, mert hát igen sokaknak nem ilyen a stílusa, ugyanakkor nagyon sok embernek tetszik ez az öltözködés. És viseld csak olyan magabiztosan, mint Blair és nem lesz semmi probléma. :)
2012. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat.:) lehet azért nem öltözködnek így sokan,mert ők is félnek az előítéletektől?:)
2012. aug. 12. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
meg talán azért tényleg nem egy tini viselet. Sőt az átlag nök akik nem épp irodában dolgoznak nekik sincs igazán alkalmuk ennyire csinos ruhákban járni. Ezek nem hétköznapi viseletek.
2012. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Attól függ milyenek a hétköznapjaid.. :)
2012. aug. 12. 22:14
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Picit koravénnek gondolnám. Egyébként jól néz ki(kivéve az a bizonyos hosszú zokni, rövid szoknya kombó, az nagyon gáz, mindig is az volt, mégis sokan próbálkoznak vele), de mondjuk ha át kell öltözni a tesi órára, aztán meg vissza, mindezt a 10 perces szünetben és még közben szeretnéd átnézni a következő órai anyagot is, mert otthon valahogy nem vitt rá a lélek, vagy mondjuk áll a bál az osztályban, mert labdázás van, vagy vízipisztolyozás, akkor nehéz benne futni, menekülni, ugrani.(De lehet, hogy csak az én osztályom olyan hülye, hogy 16-17 évesen még nem nőttünk ki ezekből.) Szóval jó, jó, egy lazább napon leht így kinézni, de nem valami praktikus. 16l
2012. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!