Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik Blair Waldorf...

Nektek tetszik Blair Waldorf stílusa?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi tetszik benne ha nem akkor mi nem tetszik benne.
2012. júl. 29. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Kedvenc szereplőm volt a sorozatban, míg néztem.

Az, hogy a kis sznob úrilány szerep mellett bele volt csempészve bohókásság, sérülékenység.

Viszont a barátnője idegesíett.

2012. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
engem meg pont hogy blair idegesített.hisztis féltékeny elkényeztetett kis pitsa.fúj de utáltam.
2012. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A ruháin is ez tükröződött.
2012. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:)
2012. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején imádtam. Mondjuk én eleve oda vagyok az ilyen zsabós, masnis ingekért pl meg szoknyákért. De miután befejezték a gimit még az egyetemi részekben jól nézett ki, utána nekem már annyira nem jött be, kissé túl komoly lett. Onnantól Serena párti vagyok :D

De az vitathatatlan hogy a legmeghatározóbb egyedi stílus ikon az egész sorozatban :))


21L

2012. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Első és az ötödik válaszoló jól leírta.

Bár nekem serena utána sem jött be, rettentő önző lény.


Második válaszoló, azért mert neked nem kedvenced egy fiktív karakter, nem kell lepontozni másokat. Már ha te voltál.

2012. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak a 4.évadnál járok, de tetszik. Magát Blairt annyira nem szeretem, csak ha együtt van Chuck-kal. :) Viszont a ruhái nagyon jók, csak az a kár, hogy nagyon ritkán hord nadrágot.
2012. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kira1998 válasza:
100%
Én nagyon szeretem Blairt és a stílusát.Eddih egy olyan ruhát sem láttam,ami rosszul állt volna neki.
2012. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
LEGJOBB! imádom. a kritikáit is úgy fogalmazza meg, hogy ugye nem obszcén (bár ez nem is lenne lehetséges egy sorozatban ugye) és ilyen szarkazmussal vegyített irónia, amihez hasonlítások kapcsolódnak, és én egyszerűen imádom. ebből a szempontból is, meg azért is mert bármi történjék is, mindig feltalálja magát, és minden helyzetet megold. ruhák terén vannak furcsa választásai, de ő egy olyan szerencsés emberke, hogyha egy zsákot venne fel is jól nézne ki. legalábbis az én véleményem szerint. :) NEKEM A KEDVENCEM :)
2012. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!