Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez szerintetek még elfogadható?

Ez szerintetek még elfogadható?

Figyelt kérdés
Most megyek gimnáziumba.(9.oszt.)15 éves vagyok és egyszerűen imádok csinosan,nőiesen öltözködni felveszem a tornacipőket is, de nem érzem magam jól benne.Nos szerintetek gimiben már elfogadható, ha egy lány talán már feltűnően elegánsan öltözködik?(a feltűnően elegáns nem egyenlő a közönségessel) pl. [link] ezzel az inggel egy fekete nadrággal meg valami elegáns cipővel.Egyszerűen nem tudom, hogy meddig mehetek el, hiszen mindenki a tornacipős divatot követi.És ha már itt tartunk az unokatesómnak majd jövőre lesz ballagása és szeretnék majd elegánsan elmenni szerintetek ez a ruha olyan...túl öreges egy 15-6 éves lányhoz?? [link] Nagyon megköszönném a válaszokat!!
2012. aug. 12. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
véégre valaki :D nekem is pontosan ugyanilyen stílusom van és veled egyidős is vagyok. :) szerintem az a ruha ami az első linken van tökéletes iskolába, nem fognak érte szólni. viszont a második képen a ruha az idősebbeknek való kb 20 éveseknek de nagyon jól néz ki! ballagásra szerintem egy lengébb fehér-fekete ruha tökéletes aminek a felső része szűk az alja meg ilyen szétterülős :)
2012. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-et értek 1-essel.
2012. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is 15 éves vagyok most megyek 10.-be

nekem is van aki a környezetemben nőiesen öltözködik de nem ennyire

hozzáteszem én id imádok nőies lenni szinte csak magassarkúim vannak még a csizmám is az de azok a képek amiket belimkeltél egy 15 éveshez még öregesek (szerintem) persze lehet jól állnak

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem az a ing nem elegans,ha nem akarsz naon kitunni akkor farmerrel hord a magassarkuidat,nemkell mindig fekete gatya.az a ruha haat szerintem oregitene teged,de manapsag a 16 eves lanyok 30nak neznek ki,a sok smink miatt is.en sajna mar 30vaok de ha hiszed ha nem ,nem merek felvenni magassarkut,nincs akkora onbizalmam.igazabol teccik h van egy stilusod es nem aza converses.............
2012. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs az első kép amit linkeltem azt nem ide akartam
2012. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jahh nem magassarkúra gondoltam, inkább csak topánkára...de akkor tényleg jobb lenne egy farmerral :))
2012. aug. 12. 21:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy hogyha most megveszem akkor mondjuk 5 év múlva már lehet ,hogy nem is lesz divat ://
2012. aug. 12. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sz.rd le, hogy mi a divat, a lényeg, hogy neked tetszen, jól érezd magad benne. Ez a fontos, nem az, hogy a sok rosszmájú ember mit gondol. :)
2012. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!