Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok e-hez a viselethez?

Mit szóltok e-hez a viselethez?

Figyelt kérdés

Öltöny mellény, ami sportos (az eleje fekete, a hátulja fekete alapon barna csíkos) szerintetek, jól néz ki fehér, V nyakú kivágott pólóval? Nem ciki szerintetek, pl: suliban hordani farmerral és fehér utcai sport (nem futó félre ne értsétek) cipővel hordani? Esetleg egy buliba így elmenni?

16/F Válaszotokat előre is köszönöm! :)



2012. aug. 12. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs nem igazán tudom elképzelni de nekem a V nyakú póló önmagában is elég ciki. 16/L
2012. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire gondoltam.

2012. aug. 13. 01:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszik(: és szerintem vannak fiúk akiknek jól áll a v nyakú poló(:
2012. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*póló
2012. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
sztem nem ciki. mondjuk a V nyakú póló,ááh...nem tom. inkább ahelyett vegyél fel vmi olyat mint a képen van.: )
2012. aug. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ami a képen van az úgy jó de nekem a V nyakú még mindig nem tetszik. De ha neked az tetszik akkor szerintem nyugodtan vedd föl mert úgyis egy csomó fiú hord olyat. (első voltam)
2012. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 13. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó.:) Alig látok fiúkat, akik így öltözködnek, pedig nekem nagyon tetszik. Simon Baker-re emlékeztet a Mentalistából (Patrick Jane:) ) 14/L
2012. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!