Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl sok ruha ez egy nőnek?...

Túl sok ruha ez egy nőnek? Soknak számít ha valakinek mondjuk 10 szoknyája van,30 felsője (top, polo) kabát-dzseki 8 db, nadrág vagy egy tucat, lábbeliből (csizma, szandál, papucs összesen) 12 pár minimum. Retikül és egyéb táskákból 13

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok mi számít ideálisnak egy átlag csajnál :) amugy ezek nem az én adataim, de valami hasonló, furcsálom hogy ismerősömnek annyi ruhája van, és mnidig újat akar venni, van hogy két három havota egymás után. Azt sem tudom honnét van rá pénze, vagy hely egyáltalán ahová pakolná őket. Van egy pár cucc, amit még bele sem számoltam és nem is láttam, vagy csak nem hordja őket :)
2009. júl. 21. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nekemis rengeteg ruhám van ha ígyvesszük, de a 3/4-ét már nemhordom. akár hordhatnám, de már vagy nem teccik, vagy elhasználdott számomra.
2009. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom. o.o :D nekem van 4 hosszú, két rövid nacim, 0 szonyám, mert nem szeretem, 1 dzseki, 1 télikabát, 15 db felső, 4 zárt cipő, 2 nyitott, 4 táska, 2 hátizsák, 1 övtáska. :D de mondjuk én csak 16 éves vagyok, még van időm jól bevásárolni, meg amúgy is növésben vagyok még. :)
2009. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tengernyi cuccom van :D én mondjuk turizni szoktam egy csomót, nagyon szép cuccokat lehet találni:)
2009. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez kevés... nekem van gatyán ami hoszu vagy 20 db, rövid ien 10 db, szoknya az csak 5-6... felső ugy kb... 80 db :D anyád.... Ö_Ö ez durva:D jézusom... most számoltam meg :O:D de ebből 30at ha hordok.. lábeli megg... kb 20 pár... táskám viszont 5 db ha van ami kistáska + pár ien nagyobb...:) nem dicskvés nehogy vki azthiggye, hiszem hülye lennék anonimen itt nyomulni:D
2009. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

na ezt hallgasd. 15 sem vagyok még, de: ( most számoltam meg ) 50 felsőm van, 8 hosszunacim, és 5 shortom ,10 nyitott cipim, 5 zárt, 2 téli kabátom, és 2 átmeneti kabátom. emellett van még 20 parfümöm. (:


és alig férek tőllük.


plusz én is állandóan nyöszögök, h nincs ruhám, nővérem cuccait is szoktam csórni.


imádom a ruhákat, kiegészítőket, cipőket! táskám meg van 3 válltáska, meg vagy 3 kistáska.


pluszmég márkafüggő vagyok. :/ ez viszont rossz, mert drágák ám nagyon az árak.

2009. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hülek érdés, de kell ilyen is :) Egy rokonlánygyerek ruhatárát számolgattam a minap.


hát, én inkább kipaterolom azokat a cuccokat, amiket nem hordok, vagy nem állnak jól, csak a helyet foglalják.


most fejben számolok de top-ból van olyan 11, izompoloból 3, sima poloból 9 rövidujjú, tán 2 hosszú 4 mellényem, 2 ünneplő blúzom, 3 ingem, egyrészes szoknya 6, alj 4, rövidnaci - sort 3, halász - térd naci 5, hosszú akár farmer akár nem, de trapéz (mert csak olyat hordok, és ebből egy két csípő naci,) 13, pulcsi 12, kosztüm, blézer 2, egy fűző, + tunika, + baby doll, kombidresszek és hálóruha 4 db (olyan szexi tipusuak) bugyi csak tanga és francia 21 + 8 (van másfajta is de zat nem számolom bele)

zokniból 20 pár (térd, boka, titok), táska: 9, parfüm és spré 9 féle, van amiből több darab van, az üres flakonokat mindig kiszórom. cipőket majd kifelejtettem: 8 papucs, de kb 2-3 ami nem bántja a lábam és tudok benne menni, 3 csizma, de többnyire egyet használok télen, két sportcipő, egy sportszandál, abból elegáns nincs is jelenleg, plusz itthoni papucs meg mamusz :) nem szeretem a magas sarkú körömcipőket.

Sminkből van nekem sok, de évente ha háromszor festem ki magam, az is csak szájfény meg szemcerka.

Szemhéjfestékből meg púderből van egy ládikával, meg három kis szétnyithatós dobozkával, és van egy kosaram ami tele van festékekkel, a széjfényből van 8, rúzs 3, körömlakk 4-5. ezeket többnyire úgy kaptam, vagy újság mellé volt ajándékba.

2009. júl. 21. 22:46
 7/19 A kérdező kommentje:
hopp, kabát: 3 dzseki 5
2009. júl. 21. 22:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem számolom meg, de elég sok cuccom van. de mindig kevésnek érzem. szeretek vásárolni, új holmikat begyűjteni, főleg cipőket. anyum és nagynéném is ilyen, így tőlük is gyakran zsákmányolok szép darabokat. nekem ez egyfajta hobbi, de ettől nem lesznek álmatlan éjszakáim. amúgy 19 vagyok.
2009. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is legalább 60-70 felsőm van, 15 farmerem, kb. ennyi szoknyám, blúzok, jó pár kabát... Pedig egyáltalán nem vagyok gazdag, csak tudok bánni a pénzzel, meg tudom, hogy mit hol kell keresni, illetve elég sokat szoktam örökölni. Én sem hordom azonban a 90 %-át a dolgaimnak, de nem akarom őket kidobni, ahányszor újra átválogatom azokat, amik nem kellenek, találok olyat, ami már tetszik. Na meg a szomszéd kislányra várok, nem igazán engedhetik meg maguknak, hogy bármennyiért is vegyenek ruhát, de hát még nőnie kell ezekhez a cuccokhoz. :)
2009. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

Ismerősödnek mi? :)

Amúgy k*rva soknak.

2009. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!