Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok ajánlani suli első...

Tudnátok ajánlani suli első napjára ruha összeállítást?

Figyelt kérdés
Új suliba megyek és szerintem nagyon fontos az első benyomás...nem akarok se k*rvásan kinézni se túl kedvesen. Inkább a sportos és a rockos felé hajlok...viszont tippem sincs mit kéne felvennem. Ha tudtok küldjetek linket. Előre is köszönöm mindenkinek
2012. aug. 14. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
csuka,farmer,póló, valami vad kiegészítő? ._.
2012. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 PannkaBubu ***** válasza:
2012. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az addig oké... de nem tudsz valami összeállítást belinkelni?:/
2012. aug. 14. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Ne akarj már jó benyomást kelteni,öltözz ahogy szeretsz.

Nem értem mi ez a nagy felhajtás a sulikezdési ruhát illetően.Számomra felfoghatatlan,hogy lehet ezen agyalni nyáron,ráadásul június óta jönnek ezek a kérdések.Én általában aznap reggel kezdek ezen gondolkozni,mégsem voltam soha alul öltözött.Ahogy látom nálunk más se csinál ügyet ebből.

Egyszerű öltözz fel úgy ahogy máskor is felöltöznél egy átlagos iskolai napon,akkor nem néznek se k*rvásnak se túl kedvesnek ennyi.

2012. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pankabubu köszi a linkeket és az utolsó kommentelőnek írnám, hogy mindenféle ember létezik a világon. Oké te olyan vagy amilyen de ezt nem kell ennyire felháborodva írni mert vannak akik tényleg máshogy kezelik a suli első napját mint te...
2012. aug. 14. 11:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első benyomás fontos, de nem úgy ahogy te képzeled. Épp ezért kell magadat adni, és úgy megjelenni ahogy bármelyik másik napon. Hogy ne tedd magad nevetségessé.

Egyébként is hiába linkelünk ruha-összeállítást ha nincsenek olyan ruháid.

2012. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ebbe miért vagy olyan biztos?
2012. aug. 14. 12:25
 8/10 anonim ***** válasza:

A 6. válaszoló kiegészített,pontosan ezt írtam volna én is a kommented után,szóval nem ismétlem meg.

4.es voltam

2012. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél skinny farmert, hozzá egy laza, hosszabb felsőt, valami nagyobb méretű bizsut, kényelmes cipőt és ne hagyd otthon az iskolatáskád :) linket nem keresek, de szerintem ezt el tudod képzelni.
2012. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!