Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az első gondolatod, amikor...

Mi az első gondolatod, amikor egy népiesebben öltözött személyt látsz? Szerinted fontos a stílus ruha terén?

Figyelt kérdés
Én egy népiesen öltözködő lány vagyok, de mióta ezt nyíltan felvállalom(így öltözöm), kicsit furcsán néznek rám az emberek az utcán. Kevésbé tudnak velem kjapcsolatot teremteni, mert azt hiszik, hogy engem a kultúrán kívül semmi nem érdekel. Vagy szerintetek nem így van?
2010. okt. 16. 03:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értessz népies öltözködésen? Milyen ruhákat viselsz?
2010. okt. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Hosszú szoknya, tarisznya meg zsákok, kékfestős cuccok, meg olyan ruhák amik csak lógnak rajtad?

Ha erről beszélsz, akkor válaszolok őszintén.

Általában az jut eszembe: itt ez a lány, mennyire szörnyűek ezek a ruhák rajta. Lóg rajta minden, béna az a táska, a fülbevalója, na az meg tragédia (a minap is láttam egy lányt a földalattin, egy nagy fa macska lógott a fülében).

Pedig amúgy csinos lenne...

Ilyesmire gondolok. Nem tartom szépnek azokat a ruhákat, de ha Te így érzed jól magad, akkor viseld egészséggel.

2010. okt. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok, még valami: a kultúra egyáltalán nem jut eszembe.

Nem gondolom, hogy éjjel-nappal színházba, operába, koncertekre vagy tudományos előadásokra jártok.

2010. okt. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy szép hímzett blúz egy dögös farmerrel és tűsarkúval nagyon jó választás, de a népiesség a szememben ennyi.

Amire te gondolsz (szerintem) kötött (horgolt) tarisznya, bő hosszú szoknya, blúz, fonott karkötők stb.


Nekem sem a kultúra jut az eszembe, hanem hogy Úr Isten, hogy néz ki. Egy jól öltözött kosztümös nőről előbb jut eszembe a kultúra, mint egy ilyen nevetséges hacukás lányról.


Jó, hogy tetszik neked, de ha úgy érzed emiatt nem lépnek veled kapcsolatba az emberek (pasik) akkor talán változtass. Egy igényes, normálisan öltözött srác kicsi eséllyel áll szóba olyan lánnyal (dacára, hogy kedves, okos, bájos lány) akivel kellemetlen megjelenni, mert nem képes normális holmikat felvenni.


A lezser szoknyádat vedd fel dögös, dekoltált felsővel, a hímzett blúzt szűk farmerrel, a tarisznyát pedig add az 5 éves kistesódnak (unokatesónak, akárkinek). Persze már ha ilyen cuccokra gondolsz, hogy ilyeneket viselsz.


Erről mondjuk írhattál volna bővebben.....


25L

2010. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A népies öltözködés nekem nem a szövött tarisznyát és bokáig érő hosszú szoknyát jelenti.


Itt egy szettem pl: fekete harizsnya, fekete kardigánnal + mellen tapadós mintás gombaruha + kiegészítő: bőrszíjas óra, és hozzá illő nyaklánc, fülbevaló

2010. okt. 16. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben mi a népies? Mert szerintem semmi.Egyébként nekem a "kötött tarisznyásokról" sem az a véleményem, hogy úristen, mert nem vagyok hülye divatp.csa, akinek csak az az ember, aki talpig a legújabb idióta divatban mutatkozik. Örülök, ha egyedibb embereket látok. Amúgy nem értem mi a baj a fa macskás fülbevalóval:) Bár én nem hordok ilyesmit, mert nem a stílusom (csak elegánsabb fülbevalókat), de szerintem kifejezetten aranyosak és egyediek ezek a dolgok. 21/L
2010. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább régies, mint népies. Mintha 100 évvel ezelőttről jöttél volna. Ez persze nem jelenti azt, hogy a gondolkodásod is ilyen. Engem nem zavarna, csak jobban megnéznélek, mert nem minden nap lát ilyet az ember.
2010. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!