Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Találhatok ilyenkor az üzletek...

Találhatok ilyenkor az üzletekben leárazott hosszúnadrágot?

Figyelt kérdés

Sajnos vidéken élek és már elég rég jártam valami nagyobb városban vásárolni, szóval kicsit le vagyok maradva. Nyilván ilyenkor nagy nyári leárazások vannak, de van esélyem arra, hogy találok őszre valami hosszúnadrágot? Mennyire szerencsés ilyenkor útnak indulni?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. aug. 15. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Az az igazság,hogy a legtöbb helyen most csak kevés dolog van leárazva,de ha szerencséd van,találsz hosszúnadrágot. Egyébként hova mész vásárolni,az sokat segítene?

2012. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Utolsó, Pécsre szoktam járni! :)

2012. aug. 15. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen hosszú nadrágra gondolsz pontosan de az invázióban most voltam és persze aleárazott felsőkön kívül voltak jó kis női farmer nadrágok , volt 1500 ft-tól de jól nézett ki cska sajnos nem próbáltam. most 50-70%os leértékelések vannak , a farmer az invázióban mindig olcsó (tescoban vagy corában van ilyen bolt)
2012. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!