Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap sopingolni megyek...

PannkaBubu kérdése:

Holnap sopingolni megyek néhány barátnőmmel, de nem tudom mit vegyek fel. Elég vékony vagyok és rockos a stílusom. Ajánlanátok valamit? Nagy feltűnést szeretnék kelteni.

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is rocker vagyok és én az öltözködésemmel nagy feltunest szoktam kelteni. Na holnap meleg lesz szóval biztos van az a jo rovid nacid vagy feketes rifle vagy egyszeru fekete. es vehetnel fel hozza egyszeru fekete vagy mintas tornacipovel. Ha nagyon~nagy feltunest szeretnel kelteni akk jo kivagatos fekete poloval. amugy tehetsz meg kiegeszitoket pl. kituzok a nacira, halahfejes gyuru es karkoto es ha kivagatos polotveszel fal akk 1 gitaros nyaklanc ha van. remelem segitettem.
2012. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok bocsi a hibakert.
2012. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vircsiii ***** válasza:
0%
Szerintem vegyél fel egy magassarkút egy műanyag hatásu cicagatyóval és pink fölsővel.Kiegészítőket is dobj rá
2012. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát 3. ... ha igazán rockos akkor biztos h nem fog felvenni ilyeneket . Én rocker vagyok és cicanadrágot soha nem hordtam a magassarkú meg egyáltalán nem rockos. pláne a pink felső... és ha felvesz ilyeneket nem rockos a stílusa . Én az elsővel értek 1et.
2012. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz úgy az emberekre, mint akitől elvették a játékmaciját, Azzal feltűnést fogsz kavarni.
2012. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!