Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Help! Hol lehet mostanaban...

Help! Hol lehet mostanaban divatos ruhakat venni? Ami nem tizezrekbe kerul. ( link lennt )

Figyelt kérdés

Pl. olyanokra gondoltam mint amik ennek a csajnak vannak:

[link]


2012. aug. 16. 12:29
 1/10 PannkaBubu ***** válasza:
100%
ne nézz hülyének de ha bemész egy kínaiba ugyanilyen ruhákat találsz és nem aranyárban...Szerintem zarában is van pár olcsóbb cucc meg még a New Yorkert tuom ejánlani
2012. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen?:O kinaikban? akkor megnezem ott,mert itt nincs newyorker meg zara....:) esetleg rendelos?
2012. aug. 16. 12:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
New Yorker, H&M, Cosmos,C&A....
2012. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ott aztan szarok vannak :D
2012. aug. 16. 12:43
 5/10 X-atosz válasza:
Az angol-holland turikban próbálkozz. Nekem be szokott jönni. :)
2012. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem akarok bunkó lenni de végignéztem a fele profélképét és akármelyik kínaiban meg mezei vidéki boltban lehet ugyanilyen ruhákat kapni
2012. aug. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
hát rengeteg boltban szokott leárazás lenni :) szerintem bámelyikben nézelődhetsz, én is úgy szoktam vásárolni, mert 10000eket én sajnálok kidobni. Ilyesmi stílus...hát, ha azt akarod, hogy "márka"(amiket felsorolok azok nem nagy márkák) legyen benne, akkor pimkie, new yorker, lalita, c&a, esetleg h&m, vagy cosmos, meg modjuk a bershka. ha pedig nem izgat honan való, akkor sárkány center, ázsia center, piac...noname boltok a west end-ből, bárhol :)
2012. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonooooom !! :)
2012. szept. 4. 22:06
 9/10 anonim válasza:
ha azok a szarok, amiket ott fennt írtam, akkor járjál nyugodtan kínaiba...:D ott tuti jobbak vannak ;)(mellesleg azért nem írtam normális boltot, mert ezek a ruhák kínai hatásúak -vagy azok-, másrészt mert neked ennyire van igényed... :D )ha meg kúltúráltan akarsz kinézni, nem úgy, mint egy leszakadt, akkor majd keress meg egy mangot :D
2012. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 9esnek igaza van ha neked a h&m szar meg a new yorker akk menj piacra vagy turiba mert ott tuti jobbak vannak!👍gratulalok neked is sok eszed van
2015. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!