Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a helyzet a kígyó (piton)...

Mi a helyzet a kígyó (piton) mintás ruhákkal?

Figyelt kérdés

Szoknya, nadrág, ing stb szerintem a viselője szexet akar, lehetőleg még aznap este. Az egyik húgom amikor nagyon be volt indulva mindig ilyen cuccba ment discoba. (1999).

És mit látok most (2012) egy pasi divatguru folyton kígyómintás ingbe van egy ausztrál valóságsóban! Szeritetek jó a kigyó ha valaki vonzónak akat tűnni??



2012. aug. 17. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem nem ..én utálom a kígyómintát
2012. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem egyeltalán nem vonzó és még cigányos is
2012. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

:D Ez aranyos.


Nem hiszem hogy bármilyen minta viselésével az emberek azt akarnák kifejezni hogy szexelni akarnak. :)

Ilyen nincs. Nekem is van kígyómintás ruhám, amit ha felveszek, nem akarok szexelni.


Figyelj, a ruha és mintája egyáltalán nem jelent semmit. Az EMBER, a ruha VISELŐJE adhat olyan jeleket, melyekből a férfi/nő arra következtethet hogy a másik kapható rá... (testbeszéd, szemezés, kacérkodás, stb)


Szerintem egy "dugj meg bébi" pólóban feszítő lány sem feltételen akarja hogy megdugják. :D Hisz az csak egy póló!

2012. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szimplán csak egy minta. Ha mértékkel hordja az ember, lehet szép.
2012. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi az nem értitek? A kígyóminta a kígyóra emlékeztet! Hosszú vékony össze-vissza tekergőzik...stb.
2012. aug. 17. 13:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg cigányos, de attól még egy időben sokan felvették...
2012. aug. 17. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ízléstelen.
2012. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!