Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-14 éves lány vagyok és...

13-14 éves lány vagyok és nagyon vékony. Hogy kéne öltözködnöm?

Figyelt kérdés
Általában pink, lila, kék ruhákat hordok

2012. aug. 17. 11:15
1 2
 1/12 PannkaBubu ***** válasza:
60%
Ne hordj feszülős pólókat mert az nagyon kihangsújozza a csontjaid.Hordj laza fazonú pólókat és lehetőleg rövidújúkat mert akkor nem látszik ki a vállad(ha nem olyan csontos akkor lehet spagetti pántosat de a pántnélkülit hanyagold).Cicagatyát húzhatsz de ha lapos a feneked akkor a hosszabb pólókra törekedj.Cipőket akármilyet felvehetsz a lényeg hogy előnyösen áljon Valahogy így: [link]
2012. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 17. 11:26
 3/12 anonim válasza:
100%
Használd ki, hogy felvehetsz olyan dolgokat, amit a többség nem(gondolok itt a nyári ruhákra,ezekben általában van push-up melltartó is, szóval tiszta haszon):) Próbálj meg a legelőnyösebb testrészeidet kihangsúlyozni, mindenből előnyt tudsz kovácsolni, csak rajtad múlik.:)
2012. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 PannkaBubu ***** válasza:
Még néhány összeálítás: [link] [link] [link] [link] A ruhákat is figyelmedbe ajánlom egy vékony harisnyával.Ha kicsi a cicid akkor vegyél pici pushapot. [link] [link] [link] [link] Enyi juttot most eszembe így hirtelennyébe de remélem segítettem:)
2012. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
csőnadrág jól áll vékony lányokon ;)
2012. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A fodros felsők optikailag növelik méreteket :)

Ezen kívül mindent leírtak előttem.


[link]

2012. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok köszi mindenkinek :)
2012. aug. 17. 15:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem lene pár ötletem csak mond el szepen melyek sítilús áll hozzád legközelbb adig nem tuddok irni mer mondjuk egy rumantikus sítilusú lányak hogy állna mondjok a fekete ha az nem az ö szine milyen alkod van is a hoz meg felöen kapsz választ tölem
2012. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké hát vékony vagyok, az átlagnál és hát a stílusom olyan fura xd mert ilyen lányos ruhákat hordok pl tiszta pink vagy pink lila, ilyenek szerintem a romantikus stílus hoz van köze. A válaszodat köszi
2012. szept. 12. 19:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha nagyon vekony vagy akkor nyugutan fel vesz rövid ujjút cica nadrágot is csönadrágot terdnadrágot is nyugotan meg szoknát is de anyiba állappogyonk meg hogy ha cica nadrágot veszel fel akkor valami szoknyát vagy rövid nadrágot vegyel fel melle mer ha magába veszed fel a cicanadrágot az egy kicsit durva ha jol áll neked a piros akkor vegyel fel pirosat ha nem sötét a börd akkor ne vegyel fel pasztel szineket inkább neon szineket pólokat azt veheted fel amélykbe jolérzed magad csak az a leneg hogy szolid is diszkert legen is iskolába illö ;-) nekem amugy sportos is vagány visszafogtal egy csipet calssicusal remélem tutam segiteni is ha igen szivesen;-)
2012. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!