Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Mayo Chix eredetileg milyen...

A Mayo Chix eredetileg milyen nemzetiségű márka?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
magyar. és jó szar.
2012. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
magyar, máshol ilyen szart nem tudnának eladni ilyen drágán.
2012. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nem minősítést kértem
2012. aug. 17. 19:32
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Magyar. Egyébként tudom, hogy nem minősítést kértél, de azért elmondom, hogy ismerek egy nőt, aki a Mayo Chix varrodában dolgozik, és ő maga mondta, hogy ne vegyek onnan semmit, mert silány vacak (és nem mellesleg drága is, ami nem lenne felháborító, ha jó minőség lenne).

Mondjuk mindegy, mert amúgy sem az én stílusom. Csicsás, ízléstelen.

2012. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem meg rengeteg ruhám van onnan és még egyikkel sem volt baj. Amúgy meg általában az mondja hogy sz*r akinek nincs rá pénze
2012. aug. 19. 05:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy magyar. Szoktam onnan vásárolni, kedvelem a ruhák szabását, bár néha valóban túl sok a díszítés rajtuk. Minden esetre idén tavasz előtt vettem ott leárazva egy fekete szövet télikabátot és nagyon szép. Bár ahogy észrevettem egyre drágul ott minden és pl. egy sima felső nem ér 8-9 ezret...
2012. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Hát én azt nem mondanám, hogy nem lenne rá pénzem... :) Ha ízléses holmikat akarsz nézz szét mondjuk a Zarában, Promodban, Mangoban, Springfieldben... Elég nagy különbségek vannak

A Mayo 16 éven alattiaknak való kb :D

2012. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
32%

"Amúgy meg általában az mondja hogy sz*r akinek nincs rá pénze" ???

Ne haragudj de ha neked ezek a ruhák tetszenek egészségedre. Mert én szerintem förtelem.

Egyetértek az előttem szólóval 16 éven aluliaknak való. :)

2012. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Promondba H&M-be és a Zarába unalmas semmitmondó ruhákat árulnak
2013. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Farkas Manó Zsolt válasza:
48%
Neve alapján valamelyik távol keleti. Bár ennyi erővel lehet olasz is. Magyarszki? Fene bánya. Ma is tanultam valamit. ;)
2021. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!