Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen minőségűek a Tally...

Milyen minőségűek a Tally Weijl cuccok?

Figyelt kérdés
Eddig csak egy sapkát vettem ott tavaly télen, az elég jónak bizonyult, de most találtam ott egy tolltartót és egy pénztárcát elég olcsón. Arra lennék kíváncsi, hogy ezek mennyire tartósak, mennyi ideig bírják tapasztalataitok szerint?

2012. aug. 18. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
elég jók
2012. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most így hirtelen egy példát tudok csak felhozni. Volt egy farmerem a Tally Weijlből, elég sokat volt rajtam, mert minden szempontból nagyon jól állt, egy évig bírta a kiképzést, aztán a combom belső felénél elszakadt. Döntsd el te, hogy szerinted ez már elég jó vagy sem! (Szerintem egy olcsóbb farmer is kibír ennyit.) :)
2012. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit nemérnek a cuccok amennyiért lehet ott kapni.
2012. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a ruhák nem a legjobbak ilyen szempontból, meg némelyik elég drága is, de véleményem szerint a kiegészítők elég jó minőségűek. Táskát, meg ilyesmit még nem vettem ott, azért kérdeztem.
2012. aug. 19. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van onnan pénztárcám (arra a csillogós bézses színűre gondolsz?:)) és pár hónapja van meg, de szerintem évek múlva se lesz semmi baja. A tolltartóval én is szemeztem, de 1800ért nekem túl drága volt. Mennyiért láttad őket kedves kérdező, elárulod?
2012. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jók, egy gatyámat 3 éve vettem ott(ez a legjobb szabású nacim) azóta nyúzom, kutya baja. (Illetve annyi, hogy kifogytam belőle :) ) A pólók is nagyon jó minőségűek! És leértékeléskor pedig kifejezetten olcsó.:)
2012. aug. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A pénztárcát 2,99 euróért, tehát olyan 830 Ft-ért, a tolltartót pedig 5,99-ért, ami olyan 1660 Ft. De lehet, hogy utóbbit nem veszem meg. :)

A ruhák szerintem nem olyan jók, mert barátnőm vett ott egy cicanadrágot és egy pólót nyár elején, és az évszak végére meg már teljesen ki voltak nyúlva, a nadrág el is szakadt, pedig nem hordta olyan sokszor. :)

2012. aug. 27. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!