Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téli ruhák? Hogyan? (lent több. )

Téli ruhák? Hogyan? (lent több. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Szóval bele is vágok a közepébe :D

Kb ez a téli ruhatáram:

- 1 bélelt műbőr kabát

- 1 magas sarkú hosszú szárú fekete csizma

- 1 lapos talpú hosszú szárú csizma

- 2 db lábszármelegítő (kötött lila és fekete)

- 1 db piros farmaer

- 1 db fekete farmer

- 2 db szürkés kékes farmer

- kb 3 db hosszú ujjú felső átlagos

- 1 db vicces de nagyon meleg és puha sapka

- 1 db kötött sál (házi kötés)

- 1-2 db bolti sál

- 1 bőrkesztyű


Hát kb ennyi. Szerintetek mi az ami kellene még? Én gondoltam egy szövetkabátra de nagyon drágák, nem tudom megvenni, annyit nem keresek diákként :D

Segítenétek hogy mit szerezzek még be ami olyan 17 ezer ft-ba belefér? Nadrágok feslők stb.... Linkelnétek is? Ingek, bármi ami divatos :) Mindenkit felöltöztetek divatosan csak magamat nem vagyok képes :D


2012. aug. 19. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
a kabát nem tudom milyen lehet, de lehet nem ártana egy melegebb és 2 vastagabb felső
2012. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy nagyon meleg műbőr belül pedig vastagok szőrmés kabát :)

Kettő? Az elég? Én olyan irigy vagyok azokra akiken évente 1x látok egy felsőt mert minden nap másban van...:( nem pedig hetente kell felvennie ugyan azt...:(


Ti hogy vagytok ezzel illetve mennyit adtok egy téli felsőért? :)


Egyébként köszi a választ :)

2012. aug. 19. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:

a kettőt csak úgy írtam hogy minimum, de én is azt szeretem ha minél több van.

ősszel majd asszem turkálóba fogok szétnézni mert máshol a legolcsóbból is 10etzerért max kettőt kapok

2012. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen vastagabb anyagú, téliesebb szoknya is jól jönne szerintem! Persze csak akkor, ha engedi a stílusod!

21/f

2012. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen én is irigylem azokat, akiken évente egyszer van ugyan az a felső, habár én is hordhatnék minden nap mást, de nem tetszenek, inkább azt tervezem odaadom valakinek, hátha tetszik valami. :)


néhány pulcsi kéne még szerintem is :) a kabát biztos nagyon jó, nekem is jó bélelt a bőrkabátom, nem szőrmés belül, de annak ellenére, hogy nagyon fázós vagyok, abban teljesen jó :) szerintem egy rövid szárú csizma is jöhetne, abban az esetben, ha nem lenne nagy hó, és legalább suliban nem fog az egész lábad beleizzadni :)

2012. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek jut eszembe igen van még szoknyám is meg egy kötött rénszarvasos ruhám...:D Nagyon aranyos karácsonyra kaptam és olyan jó meleg, garbós nyakú :)

Igen egy rövid csizmán gondolkodtam... Meg most próbálok ruhát eladni ha nagyon kell cserélni... Tényleg ha valakinek van még ilyenje írjon és elküldöm a "honlapom" címét :)


Köszönöm még egyszer a válaszokat :)

2012. aug. 20. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még biztosan vennék egy nőcisebb cipzáros(nem érdekel,ha nem így írják :D) pulcsit.:)
2012. aug. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)


van pulcsim az alap dolog de mind ilyen sportos laza, őszi meg hűvös estékre inkább mint télére szóval ez eszembe sem jutott ;) Köszi :)

2012. aug. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!