Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó méret probléma?

Melltartó méret probléma?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy észrevettem, hogy a melltartóim már nem tartanak úgy, mint amikor megvettem őket. Összvissz az a probléma velük, hogy a pántjuk túl hosszú már, ha mindegyikből 1-2-3 cm-t lefogok, akkor tartanak jól.

Ugye akkor a szám lett kisebb, nem a kosár mérete?

Esetleg valami trükk arra, hogyan lehet visszavenni a pántokból?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!És légyszi ne linkeljetek melltartóméret táblázatokat, nem sokra megyek velük úgy általában.



2012. aug. 20. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a szám lett kisebb,hacsak nem fogytál túl sokat,hanem kinyúlt a melltartód. Nem lehet rövidebbre húzni a pántot,tehát hogy úgy duplára húzod? Vagy varrj be belőle pár centit.
2012. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Gondolom olcsó kínai melltartók... azoknál szokott ez gond lenni. Ez a baj velük.


Kéne venni 1-2 db "minőségi" melltartót is. Pl. nekem Conturelle melltartóm már 8 éve megvan. Nem bolyhozódik a csipkénél és nem is nyúlt ki.

2012. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
valószínű inkább régiek a melltartóid és elhasználódtak.. meglazult a gumi stb... vegyél új melltartót, olyat aminek állítható és cserélhető a vállpántja, , vagy ha olyanod van akkor vegyél bele új pántot
2012. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de épp az a bajom, h nem olcsó kínai melltartók. Az egyik triumph, ami megvan 2005 óta semmi baja a pántjának: nem nyúlt meg, nem hullámos, nem bolyhos, nem kopott..

Csak hosszú lett.Amúgy igen, fogytam azóta, h pl ezt megvettem és sajnos nem mindnek cserélhető a pántja.

A varráson még elgondolkodom bár én biztos nem tudom megcsinálni.

2012. aug. 20. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A pánt kinyúlhatott, tökmindegy milyen drága és márkás a melltartó, akkor is kinyúlik idővel. Ha csak ez a gond akkor varrsz belőle amennyit kell és kész, igazán nem egy bonyolult dolog amit ne tudnál megcsinálni.

Ha a kosár lett nagy akkor azt meg látnod kell... fogyásnál ez mondjuk jellemző hogy onnan fogyunk először.

2012. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megyek varrni, lesz ami lesz (:
2012. aug. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!