Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancsban ugyanúg...

Acélbetétes bakancsban ugyanúgy lehet futni mint egy sima cipőben?

Figyelt kérdés
A súly meg az acél miatt. Nem akadályoz az pl. a futásban?

2012. aug. 20. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy lehet, persze csak miután megszoktad.
2012. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2012. aug. 20. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
de azért akadályoz, sokkal nehezebb mint egy sima edzőcipő
2012. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sportolásként szeretnél futni, akkor semmiképpen sem ajánlom a bakancsot. Teljesen tönkreteszi a lábadat..fogtál már futócipőt a kezedbe? Ugye milyen könnyű? Na látod, ez nem véletlen :) Annyit mondhatok, hogy a bármilyen cipő vs. futócipő = ég és föld! :)
2012. aug. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az aélbetétes nagyon fogja a bokát, ráadásul nehéz maga abakancs is, szóvalnemajánlott futni benne.
2012. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de ne értsétek félre, nem akarok benne távfutni, csak kíváncsi voltam hogy ha pl. az orrom előtt akar elmenni a busz akkor el tudnék-e benne rohanni odáig. De ha futok akkor semmiképp nem acélbetétes bakancsot veszek, természetesen.:)
2012. aug. 21. 10:01
 7/7 anonim válasza:
100%
amikor először futottam bakancsban a villamos után akkor úgy eltaknyoltam, hogy az öröm lehetett nézni :D de ha megszokod akkor simán lehet benne futni. nem lesz nagyon gyors, de a busz után tökéletes.
2012. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!