Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a cipő jó lesz...

Szerintetek ez a cipő jó lesz suliba tesiórákra?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 23. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan gyanúm, hogy nagyon hamar szét fog esni.
2012. aug. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tornateremben még csak-csak, de számíts rá, hogy ki fogtok menni az udvarra is, vagy a közeli parkba tornázni, futni...

Arra ez nagyon nem lesz jó (vékony a talpa és minden kavicsot érezni fogsz)...


Én ilyet vettem a gyerekeimnek, ez nem túl drága ahhoz képest, hogy máshol ugyanezek a cipők 7000 Ft-ba kerülnek :


[link]


(35-46 méretig árulják és ingyenesen is át lehet venni.)

2012. aug. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tornaórára bőven jó, én is ilyeneket hordtam.
2012. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tesi órára való cipőválasztáskor nem a divatot kell nézni szerintem, hanem hogy kényelmes, tartós legyen, stb.
2012. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szét fog esni, ha az udvarra mentek ki, vagy ilyesmi és tényleg vékony a talpa. én most sima fehér futócipőt vettem, bár nálunk nincs annyira megszabva, hogy mit kell felvenni tesicipő gyanánt. de te tudod. igaza van az egyik hozzászólónak, nem kell a divatot követni :)
2012. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

normálisabb tanár nem is engedi...

ahogy már írták, nagyon vékony a talpa az ilyeneknek, és hamar tönkre fog menni. és nem is tartja rendesen a lábad. nézz valami normális sportcipőt, a divatot meg szard már le.

2012. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Engem abszolut de hidegen hagy a divat, csak első elképzelésre egy ilyen kis egyszerű sötét cipőt akartam, de igazatok van, tényleg túl vékony a talpa :S
2012. aug. 23. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy kínais tornacipő is tökéletesen megfelel erre a célra.Azoknak még a talpuk is vastag :)
2012. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!