Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MIért nem húz néhány lány...

MIért nem húz néhány lány szandált sarut vagy papucsot?

Figyelt kérdés
Sziaztok!Sokszor látom az utcán hogy több tizenéves lány nem húz nyáron sem szandált sarut vagy papucsot.Nem tudjátok miért?Nem kötözködni akarok csak kíváncsi vagyok?Nem sül meg benne a lábuk?:D

2012. aug. 22. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Miben?
2012. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A sportcipőben
2012. aug. 22. 09:13
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1. szégyellik a lábfejüket

2. kényelmesebb nekik

3. nem zavarja őket, ez olyan, hogy mást meg nem zavar +50 kg se, mikor én ezzel a + 10-15 el ( nem vagyok alacsony) rosszul érzem magam. Vagy, van, akinek az se tűnik fel, hogy totálisan büdös, így nem zavarja

2012. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Inkább fiúknál, férfiaknál látom ezt, hogy negyven fokban is sportcipő egész nap.
2012. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én sem értem azokat...

Barátnőm is 40 fokban sportcipő, azt mondta ő már megszokta.

2012. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én is inkább fiúknál. Meg az, hogy most te éppen cipőben látsz egy lányt/fiút az utcán, az nem azt jelenti, hogy egész nyáron abban jár. Lehet, hogy csak aznap éppen valamiért cipőt kellett húznia.
2012. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is sportcipőben járok nyáron, de csak azért mert az nekem kényelmesebb. Fogalmam sincs miért, de soha nem sül meg benne a lábam. :D Nekem a saru meg papucs hosszútávra kényelmetlen.
2012. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
énis sportcipőt hordok egész nyáron..:D kényelmesebb. papucsot akkor szoktam csak felvenni, ha strandra megyek :D
2012. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is tornacipőt hordok nyáron, azon egyszerű okból, hogy hegyen lakunk, ahova fel és lesétálni elég nehéz saruban, sajnos túl csúszós a talpuk hozzá (legalábbis azé, ami nekem van)...:( papucs, szandál nem az én stílusom.
2012. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Igen ahogy egy előző válaszoló írta én is a férfiakon látok folyton zárt cipőt,converse meg stb.

De amúgy szegény férfiaknak a szandál olyan gáz :D..

a papucs meg strandra való.

Szóval kb,nincs más választásuk.


Igen a lányok meg lehet szégyellik a lábujjaikat, fejüket,vagy csak jobban szeretik a tornacipőket.Most amúgy is divat lett a Vans,converse meg ezek a nagy márkájú tornacipők,shorthoz is,hosszúnadrághoz is fel lehet venni.

Gondolom ezért.

2012. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!