Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen ruhákat szoktat...

Lányok! Milyen ruhákat szoktatok venni, és hol?

Figyelt kérdés
14-18 éves lányokra gondoltam, hogy milyen nacit (színes,farmer, stb) hordanak, meg milyen felsőt. Sulikezdésre fogok majd vásárolni, és nemtudom mit vegyek.:D

2012. aug. 23. 04:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamivel idősebb vagyok, de mivel ennyi idősen nem nagyon volt saját pénzem ruhákra, így csak akkor kértem a szüleimtől, ha muszáj volt, és akkor is kínaiban vásároltam, vagy ha megláttam valami nagy leárazást. Az pedig, hogy sulikezdésre új ruhatárat vegyek, a mai napig sem merül fel bennem, de ahogy érzed.
2012. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Farmer. Pólók. Kenvelo, New Yorker, Wodoo, Tally Weijl :-)
2012. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami tetszik. Kínai, Cosmos, meg ahol látok vmi jót és nem drága.
2012. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
huu.. kínaiban, piacokon, tally, new yorker, c&a.. általában ezekre a helykre szoktam járni:D ha leáraás van az plusz h oda is bemegyek:) meg néha benézek több féle boltba is hátha találok valamit.. általában rendes farmert veszek semmi szín.. de rövid gatyáimből van kék, rózsaszín, fehér.. felsők meg általában pántnélkülieket veszek így jóídőben, meg a pántos felsőket.. neon színek nálam nagyon nyerőek:D
2012. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 slora ***** válasza:
Én kisvárosban élek,ezért itt általában a New Yorkerben vásárolok.Szerencsére gyakran fel tudunk menni Pestre.Ott általában a következő boltokba megyünk: Stradivarius,Bershka,Promod,H&M,Zara,Peek&Cloppenburg(az Arénában van,nem csak az idősebbeknek,a fiatalabbaknak is van rész),Orsay,Pimkie,Pull and Bear(ezt csak most fedeztük fel,de nagyon jó cuccok vannak).A Stradivariust nagyon ajánlom,én nagyon szeretem,jó farmerok vannak.Ott vettem egy virágos farmert,meg több pólót.Egy fekete farmerem mindig van.A New Yorkerben vettünk egy citromsárga farmert,de nem annyira rikítót bár én alapból nem annyira szeretem a színes farmerokat.Én a neont egyáltalán nem szeretem max kiegészítőkben. A suliban farmer plusz póló kombinációt szoktam hordani, amiket bárhol találsz.Na meg persze ősz előtt pulcsikat is szoktam venni.Pár napja voltunk Pesten és az a tapasztalatom,hogy (szinte)mindenhol,ezeket a kicsit lógós,vagyis inkább túlméretezett pulcsikat nyomatják.Ezeket azt hiszem oversize pulcsiknak hívják.A Pull&Bear-ben láttam ezekből nagyon jókat.Bocs,hogy kicsit hosszú lett :D
2012. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
térdfölé érő ruhát , csőnacit , szoknyát pólót ilyenek... h&m tally weijl new yorker orsay cameu stb...
2012. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hol veszem: Pólókat, pulcsikat New Yorkerben, rövid nadrágokat takkóban, C&A-ban, hosszú farmereket általában egy ismerősöm turkál nekem, nagyon jók, márkásak is. Olyanok, amik azért kerültek turkálóba mert az utolsó darab.

Mit hordok: Simulós egyszínű pólók, bő mintás pólók, azok a tipikus new yorkeres mintás pólók, egyszínű, pánt nélküli felsők, tengerpart mintás ujjatlanok. New yorkeres pingvines pulcsik, egyszínű pulcsik és egyszínű kardigánok. Rövid farmersortok, világosak és sötétkékek, nem testhez állók, kicsit bők. Pink, fekete, fehér és kék hosszú farmerek, bő fekete és rózsaszín török naci.

Ez a ruhatáram nagyjából. 14/L

2012. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos én bármit szívesen felveszek amiben látok némi fantáziát vagy rafinériát, mondjuk vannak alapdarabjaim amik teljesen egyszerűek arra az esetre ha ötlettelen lennék az nap reggel azt csak feldobom egy gyűrűvel meg egy nagy sállal esetleg övvel és kész is.Rengeteg farmerom van (vagyis szerintem rengetek ha abból indulok ki h alig hordom őket).Van fekete, szürkék, kéknek kb minden farmerbeli árnyalata, batikolt, fehér, van pár színes nadrágom is, meg nagyon sok rövidnadrág, amiket nem csak nyáron de akár télen harisnyával is tudok hordani.Leggings nekem elengedhetetlen akárcsak a jeggings .Ezeket olyan felsőkkel hordom amik nem takarnak eleget ahhoz h ruha legyen, de nem is elég rövidek szóval ilyen tunikákkal.Sok szoknyám van mind farmer , mind minden más..:DD De leginkább a ruhákat szeretem ,nyáron szinte mindig ruhába vagy overallba szaladgálok.kabátból több van mint húsz így mindig mást hordok:D Rövid ujjú pólóból meg elég ha annyit mondok h kb . 70 db van és akkor még vannak a hosszú ujjú pólók, kardigánok, pulóverek...stbstb. Na meg a kiegészítők én gyűrű mániás vagyok minden hónapban szükségét érzem h vegyek egyet egyszerűen nem tudom megállni.ruhát egyre kevesebbet vásárolok szerencsére:)Az meg h hol nálam változó, van h H&M , MNG, ZARA, de ugyanolyan örömmel lépek be egy SecondHand-be is pláne ha olyan cuccot találok ami nem csak h tetszik és a méretem, de még az eredeti cimke van rajta .Ugyanis nagy tévhit h a Háda meg a többi turkáló csak használtruhákat árul, sok köztük az olyan ami külföldi boltokba nem kelt el így átszállítják. na szóval így ennyi:D
2012. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!